Erdal Beşikçioğlu’na yeni dizide sürpriz partner

Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu yeni diziyle geliyor

18 Eylül 2015 Cuma, 01:38

Erdal Beşikçioğlu’nun yeni dizisindeki partneri belli oldu.

Behzat Ç. dizisiyle hafızalarda yer eden ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu geçen sezon yayınlanan Reaksiyon dizisinin ardından yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Pana Film imzalı yeni dizide başrol oynayacak olan Erdal Beşikçioğlu’nun partneri için ünlü bir oyuncuyla görüşme yapılıyor. Erdal Beşikçoğlu’nun yeni dizisi Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Cansu Dere ve Meryem Uzerli’nin dizilerinde rol alması için teklif giden fakat iki teklifi de reddeden başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu yeni sezonda Serdar Akar’ın çekeceği bir dizide rol alacak. Dizide Erdal Beşikçioğlu’nun partneri olması için ise Yasemin Allen ile görüşüldüğü öğrenildi. Erdal Beşikçioğlu 1 milyonluk reklam filmi teklifini de geçtiğimiz günlerde reddetmişti. Henüz kanalı netleşmeyen dizinin Ocak 2016’da ekrana gelmesi planlanıyor.

 Şeref Meselesi'ndeki performansıyla adından söz ettiren Yasemin Allen Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizideki partneri mi olacak?

Şeref Meselesi’ndeki performansıyla adından söz ettiren Yasemin Allen Erdal Beşikçioğlu’nun yeni dizideki partneri mi olacak?

You must be logged in to post a comment Login