Kurtlar Vadisi Pusu’dan 8 oyuncu ölerek ayrıldı

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon 264. bölümde kimler öldü diziden ayrıldı? İşte Kurtlar Vadisi Pusu’dan ayrılan 8 oyuncu

18 Eylül 2015 Cuma, 01:29

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonu şok ayrılıklarla açtı! Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon 264. bölümde 8 oyuncu ölerek diziye veda etti.

KURTLAR VADİSİ  MÜZİĞİ BU DEFA SOKAKLARDA HAYAT BULDU-İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TVAktuel.com-Kanal D ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu nefes kesen bir bölümle açtı. Kıbrıs’ta operasyonda olan Polat Alemdar’ın yardımına Cahit koşarken, Türkiye’deki gizli üsleri ise baskına uğradı. Geçen sezonun finalinde ise  Savcı Leyla’nın içinde bulunduğu yat, Polat Alemdar’ın düşmanları tarafından havaya uçurulmuş Polat Alemdar şans eseri kurtulmuştu. Savcı Leyla karakterini canlandıran Çiğdem Batur’un sezon finalinden sonra ölerek diziden ayrılacağı belli olmuştu. Yeni sezon bölümünde ise Savcı Leyla’nın öldüğü kesinleşti. Polat Alemdar’ın  Yüce Majeste’den ele geçirdiği ve gizlilik içinde koruduğu “Asa’nın Büyük Sırrı” için ise düşmanları Polat Alemdar’ın gizli merkezine baskın düzenledi. Kurtlar Vadisi Pusu’ya yeni katılan Ertan Saban’ın başını çektiği gizemli düşmanlar Polat’ın adamlarını öldürdü.

Polat Alemdar'ın gizli merkezindeki tüm ekip saldırıda öldü.

Polat Alemdar’ın gizli merkezindeki tüm ekip saldırıda öldü.

GİZEMLİ ASA İÇİN POLAT’IN 7 ADAMI ÖLDÜ

Kurtlar Vadisi Pusu’da uzun süredir rol alan ve Zülfikar Ağa rolünü canlandıran Halil İbrahim Kalaycıoğlu yeni sezon ilk bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Zülfikar Ağa’yla birlikte dizide Akif rolündeki Ali Buhara Mete,  Talha karakterine hayat veren Bilgehan Birincioğlu, Alptekin rolündeki Alim Muzaffer, Erdem rolündeki Tezhan Tezcan, Timur rolündeki Burak Sevinç ve Aynura rolünü canlandıran Esra Şengülalp diziden ayrıldı. Polat Alemdar’ın ekibinde yer alan karakterler gizli merkeze yapılan baskında öldürüldü.

Kurtlar Vadisi Pusu'da uzun süredir Akif rolünü canlandıran ve Polat'ın en yakın adamlarından olan Ali Buhara Mete de diziye veda etti.

Kurtlar Vadisi Pusu’da uzun süredir Akif rolünü canlandıran ve Polat’ın en yakın adamlarından olan Ali Buhara Mete de diziye veda etti.

Kurtlar Vadisi Pusu’ya yeni katılan Ertan Saban ise bu sezon Polat Alemdar’ın en büyük düşmanı olacağını belli etti. Dizideki bir diğer yeni isim olan ve Ajan Zeynep’i canlandıran Defne Samyeli ise Londra’da çekilen sahnelerle diziye dahil oldu. Defne Samyeli dizinin yeni sezonunda inatçı ve mücadeleci bir karaktere sahip olan ajan Zeynep’i canlandırıyor.

Vadi'ye yeni katılan Defne Samyeli'nin sahneleri Londra'da başladı. Ajan Zeynep rolündeki Defne Samyeli yeni sezona damga vuracak isimlerden olacak.

Vadi’ye yeni katılan Defne Samyeli’nin sahneleri Londra’da başladı. Ajan Zeynep rolündeki Defne Samyeli yeni sezona damga vuracak isimlerden olacak.

You must be logged in to post a comment Login