Esra Erol’dan Cengiz Semercioğlu’na yanıt ‘Ne söylese boş’

Evlilik programlarının yasaklanabileceğinin açıklanmasının ardından canlı yayında duygularını dile getiren Esra Erol’u Hürriyet Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu eleştirmişti. Esra Erol’dan Semercioğlu’na yanıt geldi.

Hürriyet’in Kelebek eki yazarı Cengiz Semercioğlu, “Bu çamurla yaşayamam. Sezon sonu programı bırakıyorum” diyen sunucu Esra Erol’u eleştirmişti.

Semercioğlu önceki günkü yazısında Esra Erol için ‘Kimse silah zoruyla sana bu programı yaptırmıyor. Bu tartışmalar yeni değil ki. Bu kadar nefret ettiysen işten, keşke sezon başında sözleşmeni uzatmasaydın, ‘Ben bu işi yapmak istemiyorum’ deseydin. Günlük 80-100 bin lira para kazanıyorsunuz, sonra kalkıp yok ‘Bu işi yapmayacağım’, yok ‘Çamurla yaşayamam’ falan diyorsunuz. Lütfen yapma Esra. Ya işi bırak ya sessiz kal” ifadelerini kullanmıştı.

ATV’de evlilik programı yapan ünlü televizyoncu Esra Erol ise Cengiz Semercioğlu’na sosyal medya hesabından yanıt verdi. Esra Erol, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada “Bir taraftan tv diğer taraftan tv yazarlığı yapanlar var. Nasıl oluyorsa! Onlar zaten ne söylese boş” dedi.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Esra Erol’dan Cengiz Semercioğlu’na yanıt ‘Ne söylese boş’

x