Esra Erol’un programı ATV’de ne zaman başlıyor?

Rekor ücretle ATV’ye geçen Esra Erol’un programı ne zaman başlayacak? İşte yayın tarihi

20 Ağustos 2015 Perşembe, 00:19

Esra Erol’un yeni kanalı ATV’deki izdivaç programının yayın tarihi belli oldu.

3 sezon boyunca Fox TV ekranlarında gündüz kuşağında Esra Erol’la isimli evlilik programını yapan Esra Erol bu yaz eski kanalı ATV’ye transfer olmuştu. Yeni sezon için ekibiyle birlikte büyük bir hazırlık sürecine giren Esra Erol yeni kanalı öncesinde saç rengini de sarı yaparak imajını yenilemişti. Esra Erol’n ATV’deki programının başlama tarihi belli oldu. Esra Erolv31 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16.30’da atv ekranlarında olacak.
esra-erol-yeni-imaj
Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla buluşmaya gün sayıyor.Büyük sürprizler ve yeniliklerle ekrana gelecek olan programda, yuva kurmak isteyen gelin ve damat adayları mutluluğun kapılarını aralayacak. Esra Erol, mutluluğun mimarı olmaya atv ekranlarından devam edecek, yine en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estirecek.

esra-erol-2015-yeni-imaj

Fox TV’den Türk televizyon tarihinin en yüksek ücreti ile ATV’ye transfer olan Esra Erol artık sarışın oldu! Yeni haliyle objektif karşısına geçen ünlü sunucu, kamera arkası görüntülerini Instagram hesabından yayınladı. Ünlü sunucu yeni kanalında aylık 1milyon 100 Lira alacak.

You must be logged in to post a comment Login