Kiralık Aşk dizisine sürpriz konuk oyuncu

Ünlü güzel Kiralık Aşk’a konuk oluyor kıskançlık krizi çıkıyor!

19 Ağustos 2015 Çarşamba, 19:06

Kiralık Aşk dizisinin 10. bölümüne Esra Eron konuk oluyor.

Esra Eron, Kiralık Aşk’ta
Başrollerini; Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın paylaştığı diziye bu hafta Esra Eron konuk oyuncu olarak dahil oluyor. Güzel sunucu, dizide  moda dünyasının ağır topu, çok önemli bir derginin baş editörü Feryal Tümen karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak.kiralık-aşk-dizi-10

esra-eron-kiralık-aşk-dizisi

KİRALIK AŞK 10. BÖLÜM FRAGMAN

Kiralık Aşk dizisi genel konusu
Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?  Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

Kiralık Aşk 9. bölümde neler olmuştu?

Ömer, Defne’yi çok kızdırdığı için pişman olur. Ona kendini affettirmek ister.

Ve daha önce nasıl hırçın davrandıysa artık tam tersi, zarif ve kibar davranan bir Ömer vardır artık  Defne’nin karşısında! Ömer’in bu hiç tanımadığı ve bilmediği yüzü, Defne’nin şaşkın kalbini yumuşacık yapmaya yetmiştir.

Neriman, Ömer ve Defne’yi bir araya getirme planlarına başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor: Onu kapıdan çıkarıp bacadan geri sokacak! Lansman gecesinde Koray’la birlikte, ortalığı birbirine katacak müthiş bir fikri var!

Sinan, Neriman’ın bu aşk oyununa artık bir son vermesini istiyor. Neriman’la konuşmaya gittiğinde, hiç beklemediği bir kişi Sinan’ın Defne’ye olan duygularını fark ediyor: Necmi.

You must be logged in to post a comment Login