baby sensory

Fahriye Evcen’den Ölene Kadar iddialarına fotoğraflı yanıt

22 Mart 2017 Çarşamba, 00:48

Ölene Kadar dizisinin başrol oyuncusu Fahriye Evcen hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabından yaptığı fotoğraflı paylaşımlarla yanıt verdi.

Ölene Kadar dizisinin başrol oyuncularından Fahriye Evcen, dün set ekibiyle ilgili olarak hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabı Instagram’dan ard arda paylaştığı fotoğraflarla yanıt verdi.

Kaprisleriyle set ekibine zor anlar yaşattığı iddiası ortaya atılan Fahriye Evcen, bu iddiaları yaptığı paylaşımlar ile yalanladı. Evcen ilk olarak “Ölene Kadar” ekibinden bir grup arkadaşıyla akşam saatlerinde paylaştığı fotoğrafının altına “2. Ekip klasiği..” notunu düştü.

Evcen, ikinci paylaşımını ise gece saat 02.00 civarında yaptı. Dizinin Yapım Koordinatörü Erdal Bali, Fahriye Evcen’i de etiketleyerek, “Saat 02:00. Yüzümüzde gülücüklerle çalışmaya devam. Saç- Makyaj -Sanat ‘Ölene Kadar’ devam ” notuyla Engin Akyürek’in de aralarında bulunduğu bir fotoğrafı paylaştı. Bu fotoğrafı kendi Instagram hesabından paylaşan Fahriye Evcen, altına da “İnadına EKİPLE ‘Ölene Kadar’!” notunu düşerek hakkında çıkan asılsız haberleri de böylece yalanlamış oldu.

You must be logged in to post a comment Login