Hayat Şarkısı dizisi bitiyor mu? İşte sürpriz açıklama

Kanal D’de yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinin yayın günü değişirken final tarihi de belli oldu.

Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı’nın ne zaman final yapacağı belli oldu. Başrollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı ‘Hayat Şarkısı’nın hem yayın günü değişti; hem de final tarihi netleşti. Hayat Şarkısı artık Pazar akşamları Bodrum Masalı’nın ardından saat 21.00’de özetsiz olarak ekrana gelecek. Dizi Mayıs sonunda ise final yapacak.

Dizinin yönetmeni Cem Karcı, dizinin Mayıs ayına dek her Pazar saat 21.00’de ekrana geleceğini açıkladı. Karcı’nın söz konusu sosyal medya paylaşımı, dizinin hayranları tarafından “Hayat Şarkısı final yapıyor” diye yorumlandı.

Karcı’nın “Final tarihi açıklandı” diye yorumlanan sosyal medya mesajı şöyle

“Sevgili Hayat Şarkısı ailesi. Evet günümüz değişti. 2 Nisan’dan itibaren 48. bölümümüzle ‘Bodrum Masalı’ dizisinden hemen sonra saat 21.00’de özetsiz bölümlerimizle Mayıs sonuna kadar sizlerle beraberiz. Anlayışınız, desteğiniz ve güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkürler! Unutmayın biz büyük bir aileyiz”

Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği Hayat Şarkısı’nın başrollerini ise Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin, Deniz Hamzaoğlu, Almila Bağrıaçık ve Aydan Taş gibi isimler paylaşıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Hayat Şarkısı dizisi bitiyor mu? İşte sürpriz açıklama

x