Fazilet Hanım ve Kızları dizisi konusu ve oyuncuları

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Fazilet Hanım ve Kızları dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Star TV’nin yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları’nın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 2. bölümü 1 Nisan Cumartesi günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında yayınlanacak…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİNİN 1. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI

Fazilet Hanım, hayattan daha fazlasını ister

Fazilet Hanım (Nazan Kesal) , dul kaldıktan sonra hem ana hem de babalık yaptığı iki kızıyla birlikte, varoşun bağrında, küçücük evine sığdıramadığı büyük hayalleriyle, fakirlik içinde yaşar. Ömrü, pişmanlıklar ve kursağında kalmış heveslerle geçmiş olan Fazilet, herkes gibi daha iyi bir hayatın peşindedir. Bu uğurdaki tek yatırımı ise “altın bileziği güzelliği’’ dediği küçük kızı Ece’dir (Afra Saraçoğlu).

Sert bir mizaca ve güzelliği yücelten annesine inat, erkeksi tavırlara sahip büyük kızı Hazan (Deniz Baysal) ise, babasının ölümünden beri yıldızının barışmadığı annesinin karşısındaki en büyük engeldir.

Fazilet’in Egemen’lerin hayatına girişi, iki kızının da hayatını değiştirir

Fazilet, bir gün ünlü olacağına inandığı Ece’yi hayallerinin peşinden oradan oraya sürüklerken, Fazilet Hanım ve kızlarının yolları bir anda saygın ve çok varlıklı bir aile olan Egemen’lerle kesişir. Fazilet’in hayran olduğu Boğaz’ın incisi yalılardan birinde yaşayan Egemen Ailesi ve sahip oldukları zenginlik, Fazilet’in hayallerinin bile ötesindedir. Fazilet’in Egemen’lerin hayatına girmesi, sadece Ece’nin değil, uzun zamandır ailenin dengesizliği ve çapkınlığıyla tanınan oğulları Sinan Egemen’e platonik bir aşkla bağlı olan Hazan’ın da hayatını geri dönülmez şekilde değiştirmek üzeredir.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Star TV’nin iddialı dizisi Fazilet Hanım ve Kızları’ndan ilk fragman ve yayın tarihi geldi.

Başrollerini Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mahir Günşıray, Hazal Türesan, Afra Saraçoğlu, İdris Nebi Taşkan ve Tolga Güleç’in paylaştığı; yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu’nun oturduğu, senaristliğini ise Sırma Yanık’ın üstlendiği yapım, Fazilet ve kızlarının çeşitli olaylar sonucu değişen hayatlarını ekrana taşıyacak.

Fazilet Hanım ve Kızları, ilk bölümüyle 25 Mart Cumartesi 20.00’de Star’da!

FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU

Avşar Film’in yeni projesi Fazilet Hanım ve Kızları’nın başrolleri belli oldu!

Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun, senaristliğini Sırma Yanık’ın üstlendiği dizinin başrolleri “Dağ” filminde başrol oynayan Çağlar Ertuğrul ile ‘Kaçak Gelinler’, ‘Beyaz Yalan’, ve ‘Rüzgarın Kalbi’ gibi dizilerde rol alan Deniz Baysal oldu.

Şu konuda, projede Talat Bulut’un da yer alacağını duyurmuştuk. Ancak kanalı henüz netleşmeyen iddialı dizide Talat Bulut’la anlaşmaya varılamadı ve rol son anda usta oyuncu Mahir Günşiray’ın oldu.

Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Hazal Türesan ve İdris Nebi Taşkan gibi sevilen oyuncuların da rol alacağı dizinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak.

AVŞAR FİLM’DEN FAZİLET HANIM VE KIZLARI DİZİSİ

Bugüne kadar yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiren Avşar Film’den yeni yıl için yepyeni bir drama dizi geliyor!

Reyting rekorları kıran Karagül’ün yönetmen koltuğunda da oturan Murat Saraçoğlu’nun yöneteceği, senaryosunu Güllerin Savaşı ve Asla Vazgeçmem dizilerini de yazan Sırma Yanık’ın kaleme alacağı dizinin başrollerini Talat Bulut, Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Hazal Türesan ve İdris Nebi Taşkan gibi isimler paylaşacak.

Cast çalışmaları devam eden Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi konusu ve oyuncuları

x