Fenomen yarışması neden yayınlanmıyor bitti mi?

Fenomen yarışması yayından mı kaldırıldı işte flaş gelişme

08 Haziran 2016 Çarşamba, 00:15

TV8’de ekrana gelen Fenomen yarışması yayından kaldırıldı mı neden yok?

TV8’de Nisan ayında yayınlanmaya başlayan Fenomen yarışmasında sürpriz gelişme. TV8’de hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan ‘strateji’ oyunu olarak tanıtılan Fenomen kanalın yayın akışından çıkartıldı. Kızlar ve erkeklerin iki ayrı evde yarıştığı Fenomen yarışması yayından kaldırıldı.

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği, sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı program hafta içi her gün 15.45’de yeni bölümleriyle ekrana geliyor, cuma gecesi 00.15’de ise haftanın finaliyle ekrana geliyordu. Reytinglerde istenilen oranlara ulaşamayan program yayından kaldırıldı. Fenomen yarışması gündüz kuşağında rakiplerine göre çok düşük reyting oranı elde ediyordu. Programın yerine ise ”Oynat Bakalım” programı ekrana gelecek.fenomen-yarışması-tv8
iste-benim-stilim

FENOMEN YARIŞMASI BAYAN YARIŞMACILAR

Çiğden Çelik – Ayşenur Balcı – Aslıhan Şıhman – Özden Cerrahoğlu – Derya Şireci – Gül Köseoğlu – Simay tokatlı

FENOMEN ERKEK YARIŞMACILAR

Okan Yiğit – Emre Şenol – Kerim Savaş – Muhammet Kayku – Osman Aydın – Serbay Çelikbaş – Onur Yüksel

Kendilerine güvenen 12 yarışmacı bir yandan sosyal medya takipçilerini arttırmaya çalışırken bir yandan da hafta içi her gün 8 saatlerini geçirecekleri evde hem birbirlerini tanımaya çalışacak hem de kendi içlerinde haftanın “Fenomen”ini seçecekler. Her hafta Fenomen seçilen bir yarışmacı ise büyük ödülün sahibi olacak.

Yarışmacılar ayrıca kendi aralarında elenen kişiyi de oylarıyla belirleyecek. Gitmesi için en çok ismi yazılan kişi, eve ve hayallerine veda edecek. Elenen yarışmacının yerine hiç ekran deneyimi olmayan ya da oyuncu – sunucu gibi tanınmış rakipler de gelebilecek.

You must be logged in to post a comment Login