Survivor’da bu hafta kim elendi Efecan mı Serkay mı?

Survivor’a veda eden yarışmacı belli oldu

08 Haziran 2016 Çarşamba, 00:10

Survivor 2016’da 7 Haziran Salı akşamı yayınlanan bölümde Serkay Tütüncü mü Efecan Dianzenza mı elendi sorusu yanıt buldu.

SURVİVOR’DAN ELENEN YATTARA GECELERDE!

Survivor’da büyük finale haftalar kala bir yarışmacı daha veda etti. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımından Efecan ve Serkay eleme adayı olmuştu. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan İbrahim ile finale gitmeye hak kazanan Damla’nın elemeye girmediği Survivor’da iki yakın arkadaş Efecan ve Serkay eleme için mücadele etti.

Survivor 2016 adasında kim elendi sorusunun yanıtı bu hafta gönüllüler takımından geldi. Survivor’da gönüllüler takımı şok üstüne şok yaşadı. Birinci dokunulmazlık kaybedilince Serkay Tütüncü ikincisinde de Efecan Dianzenza eleme adayı oldu.

SURVİVOR’DAN EFECAN MI SERKAY MI ELENDİ?
Survivor’da değişen eleme kuralları gereği artık 2 dokunulmazlık oynanıyor ve 2 aday çıkıyor. Bireysel dokunulmazlığı kazananlar isim söylemiyor ve adaylar ada konseyinde belirleniyor. Survivor’da 5 Haziran 2016 pazar gecesi oynanan dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kaybedince ilk eleme adayı onların takımından çıktı. Ada konseyinde tüm takım Serkay Tütüncü ismini yazdı.

Survivor’da ikinci dokunulmazlık da 6 Haziran 2016 günü oynandı. İkinci dokunulmazlığı da gönüllüler takımı 10’a 5 ile kaybetti ve otomatik olarak Efecan Dianzenza eleme adayı oldu. Survivor’da bu hafta eleme iki yakın arkadaş için yapılıyor. Serkay ve Efecan arasından biri SMS oy sıralamasına göre elendi. Gönüllüler takımının iddialı isimlerinden olan Efecan Dianzenza bu hafta elenerek Survivor’a veda etti.survivor-konsey

BEYONCE ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Acun Ilıcalı’nın bir gün önce açıkladığı Amerika’daki Beyonce konseri ödülü için ünlüler ve gönüllüler büyük mücadele verdi. Yarışmayı gönüllüler takımı farklı bir skorla 10-3 kazanmayı başardı. Ancak oyunda yarıştığı halde Efecan elenmesinden dolayı Beyonce konserine gidemedi.survivor- beyonce

You must be logged in to post a comment Login