Fi dizisinin konusu ve oyuncuları

Fi dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Fi dizisi yeni bölümler ne zaman yayınlanacak? İşte Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsür‘ün Fi dizisinden yeni haberler

Fi dizisinde altın oran sırrı ne? Puhu’nun iddialı yapımı Fi dizisinin 2. Sezon Çi 3. bölümü 24 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak. Fi 2. Sezon Çi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Serenay Sarıkaya yine cesur sahnelerle dikkat çekiyor.

İzleyicisinin yeni bölümlerini merakla beklediği Fi dizisinin kadrosuna Yasemin Kaya Allen da dahil oldu. Yasemin Allen Fi Çi’de Ece rolünü canlandıracak.

 

Geçen sezon Puhu TV’de 12 bölüm olarak yayınlan Fi dizisi yeni sezonu açıyor. Fi dizisinin 2. sezonu 6 Ekim 2017 tarihinde başlayacak.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği Fi dizisinde, başrolleri Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant ve Tülay Günal üstleniyor. Fi dizisi 2. sezonuyla Puhu TV’de olacak.

Fİ FİNAL BÖLÜM FRAGMANI

Fi dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı da belli oldu.  puhutv’nin ilk orjinal dizisi Fi, 16 Haziran Cuma günü yayınlanacak 12. bölümü ile sezon finali yapacak. Dizi Eylül ayında 2. sezonuyla Puhu TV’de olacak.

Fİ DİZİSİNE REKOR İZLENME-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği; başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant ve Tülay Günal’ın paylaştığı yapım, 10, 11 ve 12. bölümleriyle ekrana gelecek. Dizinin 10 ve 11. bölümleri 9 Haziran’da yayınlanacak. 12. bölüm aynı zamanda sezonun son bölümü olacak ve hikaye Eylül’de kaldığı yerden devam edecek.

BÜŞRA DEVELİ Fİ DİZİSİNDEKİ CESUR SAHNELERİ ANLATTI

Fİ DİZİSİNE SONGÜL ÖDEN KONUK OLUYOR

Fi’nin 10 ve 11. bölümlerine ünlü oyuncu Songül Öden konuk olacak. Başarılı oyuncu dizide Sadık Murat Kolhan (Sonant) karakterinin eşini canlandıracak.

Fİ 10 VE 11. BÖLÜM FRAGMANLARI

Kısa zamanda büyük bir başarıya ulaşan Fi, Azra Sarızeybek Kohen’in aynı adlı çok satan romanından uyarlandı.

Fİ DİZİSİNİNİN KIRMIZI TÜYÜ OLAY OLDU! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Altın Oran’ın sırrı ne?
Dizinin adının da kaynağı olan Fİ; Mısır Piramitlerinden Mona Lisa’nın yüzüne, Mimar Sinan’ın eserlerinden modern web-sitelerinin tasarımlarına kadar pek çok yerde izi görülebilen, insanlığın Antik Yunan’dan bu yana keşfettiği bir geometrik oran. Göze neyin güzel geldiğine dair bu keşif kimi zaman bilerek, kimi zaman farkında olmadan çağlar boyu büyük mimari yapılardan resime pek çok alanda bir ustalık sırrı olarak kullanılmış; evrenin varoluşu ve düzeninde de bulunduğu iddia edilmiştir. Altın Oran; Fİ dizisinin de hikayesinin tam ortasındadır.

Altın Oran için Altın Kadro
Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal, Osman Sonant gibi başarılı oyuncuların paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda ise; Mert Baykal oturuyor.

Puhu TV’nin çok konuşulan internet dizisi Fi’nin 7-8-9. bölümleri yayınlandı. Fi dizisinde Ozan Güven ile Serenay Sarıkaya’nın ateşli öpüşme ve sevişme sahneleri çok konuşuldu.

Fi dizisinin yeni bölümlerinde, Can’ın itirafı her şeyi değiştiriyor.

Fİ DİZİSİNDE ÖZGE ÖZPİRİNÇİ’DEN CESUR SAHNELER İÇİN TIKLAYIN

Bu itiraf Sadık ile Özge işbirliğini bozarken Duru ile arasındaki bağı daha da güçlendiriyor.

Fakat Duru, Can ile yaşadığı bu ilişkiden pişman oluyor. Duru ve Can’ın unuttukları eşyaları alan Deniz büyük bir şaşkınlık yaşarken Can’a olan şüphesi de gitgide artıyor.

Özge ise bu sefer Sadık ve Can arasındaki sırrı ortaya çıkarmak için harekete geçiyor.

İlk üç bölümüyle izleyici kitlesinde müthiş heyecan yaratan ve büyük ilgi gören Fi’nin merakla beklenen 4, 5 ve 6. bölümlerinin fragmanı yayınlandı. Fi’nin 4. 5. ve 6. bölümleri 21 Nisan Cuma günü puhutv’de.

Fİ DİZİSİ’NE YENİ OYUNCU

PuhuTV’nin iddialı yapımı Fi’ye yeni bir konuk oyuncu!

Ay Yapım’ın yapımcılığını, Mert Baykal’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Armağan Oğuz ve Tülay Günal’ın paylaştığı yapıma Cem Yılmaz’ın ardından, son olarak ‘Arkadaşlar İyidir’de izlediğimiz Ece Dizdar da konuk olacak. Güzel oyuncu, dizinin 6. ve 7. bölümlerinde yer alacak.

Fi, yeni bölümüyle 14 Nisan Cuma akşamı PuhuTV’de!

Fİ DİZİSİ İZLEYİCİYLE BULUŞTU

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu, yeni nesil online televizyon puhutv’nin ilk orjinal dizisi ‘Fi’ 31 Mart’ta izleyicileriyle buluştu.

Azra Kohen’in çok satan ‘FiÇiPi’ üçlemesinden yola çıkarak Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı ‘Fi’ yaklaşık 60 dakikalık bölümleri ile puhutv’de yayınlanıyor.

Azra Sarızeybek Kohen’in uzun süre bestseller listesinden inmeyen Fİ Çİ Pİ üçlemesinden yola çıkarak Nükhet Bıçakçı’nın senaryosunu yazdığı Fİ; ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olan ünlü psikiyatrist Can Manay’ın, Duru ile karşılaştıktan sonra değişen ve değiştirdiği hayatların tutku, gizem ve arayış dolu hikayesini anlatıyor.

puhutv’de “31 Mart”ta ilk 3 bölümü yayınlanacak olan dizi; her şeyini aşka adayacak ve yine her şeyini aşk yüzünden kaybedecek bir adamın travmalarla dolu bir hayatın çekmecelerinde geziyor. Mükemmelliğin, güzelliğin, tutkunun, dengenin ve aşkın anlatıldığı dizi 4K çekim kalitesiyle Türkiye’de bir ilk olarak seyircisine görsel bir şölen sunuyor.

31 Mart’ta online televizyon platformu puhutv’de izleyicileriyle buluşacak olan ‘Fi’, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir.

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ve Tülay Günal’ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini ise Mert Baykal’ın üstlendiği dizi, en geç Şubat ayında sete çıkmaya hazırlanıyor. Senaryosunu son olarak ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in ilk sezonunda görev alan Nükhet Bıçakçı’nın kaleme alacağı yapım, Azra Kohen’in aynı adlı roman serisinden uyarlanıyor.

Fi Çi Pi, yakında Puhu’da başlıyor!

Fİ Çİ Pİ OYUNCULARI BİRARAYA GELDİ

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in üçlemesinden uyarlanan dizi, henüz çekimleri başlamadan merak uyandırdı.

Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç ‘ın ana kastında yer aldığı dizinin ilk fotoğraf çekimi için oyuncular geçtiğimiz gün biraraya geldi.

Çekimler sırasında oldukça eğlenceli anlar yaşayan ekip, dizinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlayacak.
Proje, 2017’de, 60 dakikalık bölümler halinde izleyicisiyle buluşacak.

Ay Yapım’ın yapımcılığını, Mert Baykal’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven ve Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı yapıma son olarak Kördüğüm dizisinde rol alan iki isim daha katıldı. Fox ekranlarında yayınlanan Kördüğüm’de birlikte oynayan Saadet Işıl Aksoy ile  Tülay Günal da Fi Çi Pi dizisinde rol alacak.

Fİ Çİ Pİ DİZİSİNE 2 YENİ OYUNCU

Online izleme platformu PuHu’da yer alacak, bir hafta sonra ise televizyondan izleyiciyle buluşacak olan Fi Çi Pi’nin kadrosuna iki yeni oyuncu!

Ay Yapım’ın yapımcılığını, Mert Baykal’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı yapıma Canım Ailem ve Muhteşem Yüzyıl’da rol alan Ozan Güven ile Elveda Rumeli, Ezel ve Filinta’da rol alan Berrak Tüzünataç dahil oldu.


Ozan Güven’in ‘sayko’ karakterli, aynı zamanda bir TV yıldızı olan psikoloğu canlandıracağı dizide Tüzünataç’ın rolü şimdilik belli değil.

Fİ DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU

Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsur yeni dizide birlikte başrol oynayacak.

Son olarak Nejat İşler’le başrollerini paylaştığı ‘İkimizin Yerine’ filmiyle adından söz ettiren Serenay Sarıkaya bu defa Mehmet Günsur ile kameraların karşısına geçiyor.  Sinema, dizi ve reklam dünyasının aranan isimlerdinden biri olan Serenay Sarıkaya’nın yeni dizi projesi belli oldu.

“Fİ” ADLI UYARLAMADA ROL ALACAK

Oyuncu Sarıkaya, Doğuş Grubu’nun online izleme platformu PuHu’nun lansman projesi Akilah Azra Kohen’in çok satan üçlemesi olan “Fi Çi Pi” uyarlamasında rol almayı kabul etti.

YENİ PARTNERİ MEHMET GÜNSUR

Senaryo çalışmaları tamamlanan ve çekim onayı alan uyarlamada Serenay Sarıkaya’ya Mehmet Günsur eşlik edecek.  Mehmet Günsur, Can Manay isimli ünlü bir psikoloğu, Sarıkaya da dansçı Duru’yu canlandıracak.

TUTKULU VE TAKINTILI AŞKI ANLATIYOR

Kitapta, Can Manay’ın görür görmez çarpıldığı Duru’ya olan tutkulu ve takıntılı aşkı anlatılıyor.


SERENAY SARIKAYA Fİ Çİ Pİ DİZİSİNDE

Beyazcam yerine internete yönelmeye karar veren oyuncu, dijital platformda yayımlanacak olan bir dizide kamera karşısına geçecek.

Yeni sezonda ekranda olması beklenen Serenay Sarıkaya’dan sürpriz proje! Bugünlerde ‘İkimizin Yerine’ adlı filmle beyazperdede boy gösteren Sarıkaya, öncü bir tavır sergileyerek Türkiye’nin ilk özgün digital dizi projesinde yer almayı kabul etti.

PUHU TV’DE YAYIMLANACAK

RaniniTV’de yer alan habere göre güzel oyuncu, Doğuş Grubu’nun internet platformu Puhu TV’de yayımlanacak bir dizi çekecek.

KİTAP UYARLAMASI

Ekran yerine internet ortamında yer almayı tercih eden Serenay Sarıkaya, Akilah Azra Kohen’in üçlemesi olan kitabı “Fi Çi Pi”nin uyarlamasında rol alacak. Senaryo çalışmaları tamamlanan ve çekim onayı alan uyarlamanın oyuncu kadrosunun ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Fi dizisinin konusu ve oyuncuları

x