baby sensory

Ufak Tefek Cinayetler dizisi konusu ve oyuncuları

Ufak Tefek Cinayetler 6. bölümde neler olacak.. Ufak Tefek Cinayetler’in fragmanı , fotoğrafları , konusu ve oyuncu kadrosu

22 Kasım 2017 Çarşamba, 22:58

Ufak Tefek Cinayetler dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Star TV Ufak Tefek Cinayetler dizisi hakkında yeni haberler…

Ay Yapım’ın Star TV’de yayınlanacak yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de yeni gelişme.. Ufak Tefek Cinayetler son bölümde Sarmaşık’ta savaş başladı!

UFAK TEFEK CİNAYETLER JENERİK MÜZİĞİ VE KLİP İÇİN TIKLAYIN

Başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu’nun paylaştığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler 6. bölümüyle 28 Kasım Salı akşamı Star TV’de..

Kliniği mühürlenen Oya ne yapacak? Merve bu hamlesinin ardından hiç tanımadığı düşmanlar kazanıyor. Merve’nin korku cumhuriyetiyle Oya’nın sevgi cumhuriyeti karşı karşıya geliyor!

Merve, Oya’nın hayatla en güçlü bağı olan mesleğini elinden almaya kalkarak kendi sonunu hazırladı. Oya, çok öfkeli. Merve’nin bu hamlesine karşılık büyük bir patlama yaşayacak. Arzu ise, atağa geçiyor. Boşanma davası sürecinde Mehmet için zor günler başlıyor.

Sarmaşık’ta soğuk savaş tüm acımasızlığıyla sürerken cepheler arası bir aşk yeşeriyor. Tam da Oya, büyük bir darbe almışken! Oya’nın Sarmaşık’ta kalması ve savaşmaya devam etmesi için en büyük sebep ne?

UFAK TEFEK CİNAYETLER

Yer aldıkları her projede farklarını ortaya koyan oyuncu kadrosu, güçlü prodüksiyonu ve çarpıcı hikayesiyle Ufak Tefek Cinayetler’in yeni bölümü 31 Ekim Salı 20.00’de Star’da. Dizide dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatılıyor.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

UFAK TEFEK CİNAYETLER İLK BÖLÜM KONUSU

Merve, Oya, Arzu ve Pelin hesaplaşması başlıyor!
Dört birbirinden farklı kadın, dört ayrı güç izleyeceğimiz hikaye; Dr. Oya’nın Sarmaşık’a dönüşü ile başlıyor. Liseden beri arkadaş olan Merve, Oya, Arzu ve Pelin yeniden birleşiyorlar. Ama ne birleşmek! Aralarında cinayete varan bir hesaplaşma başlıyor.
Geçmiş bu güne yansıdıkça, toprağın altından eski kinler, hırslar çıkıyor ve sonuç felaket oluyor. Cinayet büro başkomiseri Kemal ve komiser yardımcısı Derya, sarmaşık vakasını çözmek için tanıklarla görüşüp, olayı anlamaya çalışıyorlar. Bakalım kadınların bu çetrefil dünyasını aydınlatabilecekler mi?

Ay Yapım imzalı, güçlü isimleri kadar nefes kesen senaryosuyla da dikkat çeken sezonun iddialı dizisi, Ufak Tefek Cinayetlerin tanıtım afişi de yayınlandı.

Afişte yer alan dizinin 4 kadın başrol oyuncusunun verdikleri çarpıcı pozlar şimdiden çok konuşulacağa benziyor. Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler” göz dolduran afişi ile de merak uyandırdı.

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı 1. bölümüyle 24 Ekim Salı akşamı 20.00’de..

Yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, sezonun iddialı dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisi Ekim ayında Star ekranlarında olacak.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin erkek oyuncuları Mert Fırat, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar ve Ferit Aktuğ ilk kez bir arada.
Güçlü isimleri kadar farklı hikayesi ile şimdiden konuşulan Ufak Tefek Cinayetler’in erkek başrol oyuncuları Mert Fırat, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar ve Ferit Aktuğ ilk kez bu proje için bir araya geldi.

Objektiflere birbirinden havalı ve karizmatik pozlar veren dizinin yakışıklı aktörleri ilk tanıtım kareleri ile dikkat çektiler. Güçlü oyuncu kadrosu ve izleyiciyi akıl oyunlarına davet eden, sürükleyici hikayesiyle ‘Ufak Tefek Cinayetler Star’da.

Ufak Tefek Cinayetler’in erkek başrol oyuncuları Mert Fırat, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar ve Ferit Aktuğ

Başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu’nun paylaştığı “Ufak Tefek Cinayetler” ilk tanıtımı ile ilgi gördü.

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile şimdiden merak uyandıran Ufak Tefek Cinayetler’in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in yer aldığı tanıtım karesi büyük beğeni topladı.

Makyaj masası önünde birbirinden çarpıcı pozlar veren Ufak Tefek Cinayetler’in güzel dörtlüsü yakaladıkları uyumla da göz doldurdular. Tanıtım çekimleri için bir araya gelen kadınların keyifli anları objektiflere de yansıdı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin dört kadın oyuncusu Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabeti anlatan hikaye, git gide sertleşen bir savaşı da gözler önüne seriyor. Dahası; ortada gizem dolu bir cinayet var. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Ufak Tefek Cinayetler”, seyirciyi akıl oyunlarına davet eden, sürükleyici hikayesiyle çok yakında Star Tv’de.

Mert Fırat ve Gökçe Bahadır Ufak Tefek Cinayetler dizisinde

UFAK TEFEK CİNAYETLER 1. FRAGMAN

Ay Yapım’ın yeni sezon için hazırlıklarını sürdürdüğü yeni dizi Ufak Tefek Cinayetler‘e yeni oyuncular katıldı. Yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin çekimleri de başladı.

Aslıhan Gürbüze ve Gökçe Bahadır

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstleneceği, senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı Ufak Tefek Cinayetler’in oyuncu kadrosu belli oldu.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Selim Bayraktar ve Yıldıray Şahinler’in yer aldığı, Ufak Tefek Cinayetler’e 3 yeni isim katıldı.

Kuzey Güney ve Ezel gibi dizilerde rol alan ve bir süredir ekranlardan uzak olan Bade İşçil , Ufak Tefek Cinayetler dizisine katıldı. Diziye, İstanbullu Gelin dizisinde ro alan Hayal Köseoğlu ile daha önce Şubat, Beş Kardeş ve Ölene Kadar dizilerinde rol alan Tansu Biçer de dahil oldu.

Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve liseden arkadaş olan 4 kadının hikayesini anlatacak olan dizi, yakında izleyiciyle buluşacak.

Çekimleri başlayan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrolleri Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Selim Bayraktar, Yıldıray Şahinler, Ferit Aktuğ ve Derya Beşerler üstleniyor. Dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin, senaristliğini Meriç Acemi yapıyor.

Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonda Star TV’de!

You must be logged in to post a comment Login