Filmin ismi belli oldu!

20 Temmuz 2015 Pazartesi, 03:09

İsim hakkı nedeniyle yapımcı Gani Müjde’nin, mahkemelik olduğu komedi filminin çekimleri sürerken kriz farklı bir çözümle aşıldı.

Yaşanan isim sıkıntısını, yeni bir isimle aşma kararı alan ‘Malum Bizans Filmi’nin ismi belli oldu! Filmin ismi, Gani Müjde’nin başlattığı kampanyaya katılan, sosyal medya takipçilerinden gelen alternatifler sonrası ‘GEYM OF BİZANS/BİZANS OYUNLARI’ olarak kararlaştırıldı.

Avşar Film ve Tükenmez Kalem’in yapımcılığını üstlendiği filmde geçtiğimiz günlerde bir vize krizi yaşandı. Fransa’da yaşayan ve dünyaca ünlü filmlerde rol alan aktör aslan ‘Simba’, Bulgaristan’daki çekimlere vize krizi sebebiyle gidemedi. Arena sahnesinde Vurkaçoğlu karakterinin karşısına çıkması planlanan aslan Simba evrak eksiklikleri sebebiyle set tarihlerine uyamayınca, film ekibi bu sahneleri Fransa’ya giderek çekme kararı aldı.

Başrollerini Tolgahan Sayışman, Murat Dalkılıç, Gonca Vuslateri, Gürkan Uygun, Ünal Yeter, Tuvana Türkay’ın paylaştığı Gani Müjde imzalı ‘Geym of Bizans/Bizans Oyunları’ 2016’da vizyonda olacak!

You must be logged in to post a comment Login