Gecenin Kraliçesi dizisi ne zaman bitecek?

Star TV Gecenin Kraliçesi finali için kararını verdi

04 Mart 2016 Cuma, 11:23

Star TV’de büyük umutlarla başlayan Gecenin Kraliçesi dizisi 15. bölümde ekrana veda edecek.

MERYEM UZERLİ’YE EVLİLİK PROGRAMI İÇİN SÜRPRİZ TEKLİF

Başrollerinde Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat’ın yer aldığı Gecenin Kraliçesi dizisi erken final yapıyor. Yapımcılığını ise O3 Productions’ın üstlendiği Gecenin Kraliçesi dizisi için uzun süre senaryo ve cast çalışmaları yapılmış ve sorunlu bir süreç yaşanmıştı. Geçtiğimiz Aralık ayında Star TV’de yayınlanmaya başlayan Gecenin Kraliçesi, reytinglerde bir türlü istenilen sonuçları alamamıştı. Dizi geçen Salı akşamı ekrana gelen 8. bölümüyle de reytinglerde 25. sırada yer alabilmişti. Sonunda Star TV, Gecenin Kraliçesi dizisini bitirme kararı aldı. 13. bölümde bitecek olan dizi yurtdışı satışları nedeniyle 15.bölüme uzatıldı.

Gecenin Kraliçesi dizisi 15. bölümde final yaparak ekrana veda edecek. Dizinin son 7 bölümünün ise yeni yayın günü ve saatinde yayınlanacak.

Başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım’ın paylaşacağı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın, senaristliğini Cüneyt Aysan ve Bahadır Özdener’in, yapımcılığını ise O3 Productions yapıyordu.  gecenin-kraliçesi

GECENİN KRALİÇESİ GENEL KONUSU

Gecenin Kraliçesi, tüm güzelliğini bir geceye sığdıran, efsaneye göre yalnızca şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçektir… “Bir gecede solacak olsam da, o aşkı yaşamak için her şeye razıyım.”

gecenin-kraliçesi-dizisi-3

Böyle bir gecede başlar Selin ve Kartal’ın hikayesi…
Selin, Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal’ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar.  Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulur…

Aziz, karadenizli ünlü bir iş adamıdır. Öldürülen en yakın arkadaşının küçük oğlunu evlat edinir. Aziz eşini yıllar önce kaybetmiş bir oğlu ve bir kızı vardır. Hayatına hiç bir kadını sokmak istememiştir ta ki hayatına Meryem Uzerli’nin canlandırdığı karakter girene kadar. Aziz bu kadına aşık olacaktır. İşin garip tarafi şu ki evlatlık aldığı oğlu da bu kadına aşık olmuştur.

You must be logged in to post a comment Login