Gençlik Başımda Duman dizisinin konusu ve oyuncuları

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Gençlik Başımda Duman dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Gençlik Başımda Duman dizisiyle ilgili tüm bilgiler haberimizde…

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu tv8 kanalının yeni yerli dizisi Gençlik Başımda Duman’ın yayın tarihi belli oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Kısmetse Olur’ programındaki adayların çektiği dizinin yapımcılığını Production House üstleniyor. Kadrosunda  Batuhan Cimilli, Nur Erkoç, Emre Ubeyli, Mehtap Taşkıran, Cansel Çördük, Gökhan Sara ve Rabia Karaca gibi isimlerin yer aldığı dizi hafta sonları ekranda olacak.

‘Gençlik Başımda Duman’ ilk bölümüyle 23 Eylül Cumartesi günü 16.00’da, yeni bölümleriyle her cumartesi ve pazar 16.00’da TV8’de!

GENÇLİK BAŞIMDA DUMAN DİZİSİNİN FRAGMANI

Daha çok eğlence programları ve yarışmalarıyla bilinen TV8, dizi atağına devam ediyor. Evleneceksen Gel programındaki adayların oynadığı Aşk-ı Roman dizisi bu hafta yayınlamaya başlayan kanal, şimdi de geçen sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programındaki adayların yer aldığı ve adı Gençlik Başımda Duman olan yepyeni bir dizi hazırlıyor.

Dizinin kadrosunda Batuhan Cimilli, Nur Erkoç, Emre Ubeyli, Mehtap Taşkıran, Cansel Çördük, Gökhan Sara ve Rabia Karaca gibi yarışmacılar yer alıyor.

Production House yapımcılığında çekilen Gençlik Başımda Duman, yakında TV8’de!

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Gençlik Başımda Duman dizisinin konusu ve oyuncuları

x