Star TV’den Türk Malı dizisi için flaş karar

Star TV’de yeni sezonuyla ekranlara gelen Türk Malı dizisinin yayın saati değişti. Reytinglerde beklenen başarıyı elde edemeyen dizi artık daha geç saatte ekrana gelecek.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, senaryosunu Tayfun Güneyer’in kaleme aldığı, başrollerini Şafak Sezer, Hasibe Eren’in rol aldığı diziden yeni sezonda Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar ayrılmıştı.

Geçtiğimiz hafta 7. bölümüyle yeni sezona başlayan dizide, Hamdi Alkan ve Ayhan Taş yeni isimler olarak katılmıştı. Ancak geçtiğimzi Çarşamba akşamı yeni sezona başlayan Türk Malı dizisi reytinglerde beklediği sonucu alamadı. Türk Malı yeni sezon ilk bölümüyle, reytinglerde Total grubunda 13. sırada, AB grubunda ise 8. sırada yer alabildi.

Star TV yönetimi ise Türk Malı’nın yayın saatini değiştirdi ve 22.30’a aldı. Kadrosunda Şafak Sezer, Hasibe Eren, Ayhan Taş, Hamdi Alkan, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Polina Ch, Selen Görgüzel, Serkan Şengül, İlke Korkmaz ve Buse Narcı’nın yer aldığı dizi artık 22.30’da ve özetsiz ekrana gelecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Star TV’den Türk Malı dizisi için flaş karar

x