Gölgedekiler dizisi Show TV

Ekranların yeni dizisinde sürpriz değişiklik…

21 Nisan 2014 Pazartesi, 11:15

Gölgedekiler dizisi Show TV konusu ne? Gölgedekiler dizisi Show TV hangi oyuncular rol alıyor? Gölgedekiler dizisi Show TV hakkında tüm haberler ve fragmanlar

GÖLGEDEKİLER DİZİSİNİN YAYIN SAATİ DEĞİŞTİ

Show Tv ekranlarında geçen hafta başlayan, her hafta farklı konukların yer alacağı dizi ”Gölgedekiler” ikinci haftasında saat değişikliğine gitti.

Dizinin ilk bölümü 22:30’da ekranlara gelmişti. Ancak o saatte iyi oranlar almadığını gören kanal dizinin saatini değiştirme kararı aldı ve diziyi 23:15’e attı.

Televizyonda yepyeni bir format! Ekranların en farklı dizi projesi ‘Gölgedekiler’in oyuncu kadrosu ve hikayesi her hafta değişecek!

İKİ KISA FİLM, “BENİ MEZARIMA GÖTÜR” VE “ŞEYTANIN GÖZLERİ”
YARIN AKŞAM ARD ARDA İZLEYİCİLER İLE BULUŞACAK!

Gölgedekiler’in birinci filmi; “Beni Mezarıma Götür”. Bu filmde parası için öldürülen yalnız bir kadının katiliyle yaşadığı olağanüstü öyküye tanık olacağız. Mezarına götürmesi için peşine takılan kadından kaçan katili müthiş bir son bekliyor. Büyük merakla izlenecek ilk filmdeki karakterlere ise ünlü oyuncular, Bülent Polat ve Suna Sancaktar hayat verecekler.

Gölgedekiler’in yarın akşam yayınlanacak ikinci filmi ise; “Şeytanın Gözleri”. Kızkardeşinin hayatını kurtarmak için uçağa yetişmeye çalışan genç bir adamın esrarlı öyküsü.Yolda otomobiline aldığı hiç konuşmayan çocuk, kaderini karartmaya uğraşan şeytan mı? Sonuna kadar sırrını sürdüren çarpıcı bir öykü.Nefeslerin tutulacağı ikinci filmdeki karakterleri ise; Bedir Bedir ve Abdülkerim Algül canlandıracaklar.Gölgedekiler her hafta soluk soluğa izlenecek iki kısa filmle, fantastik ve gerilim meraklılarına farklı bir seyir keyfi sunacak.
Ekranlarda eşi görülmemiş, yepyeni bir proje olan Gölgedekiler, yarın akşam saat 22.30’da Show TV’de başlıyor.

gölgedekiler-birinci-bölüm

SHOW TV’DEN FARKLI BİR PROJE

Dizide her hafta,  2 yeni hikaye yer alacak. Her bölümünde dört yeni oyuncunun yer alacağı dizide, bu hafta Bülent Polat, Suna Sancaktar, Bedir Bedir ve Abdülkerim Algül rol alıyor. Gölgedekiler’de pek çok sürpriz ünlü isim daha yer alacak! Cemal Hünal da o isimlerden biri!

Dizinin konsepti de çok farklı! Bir fantastik gerilim dizisi. “Gölgedekiler” ilk defa bu hafta seyirciyle tanışacak.

Şimdiye kadar birçok yeni dizisiyle umduğunu elde edemeyen Show TV, yepyeni bir proje için kollarını sıvadı. Show TV’de yakında yepyeni bir drama dizisi başlıyor: Gölgedekiler. Bu hafta kanalda tanıtımları dönen dizi hakkında herhangi ufak bir bilgi bulunmuyor. Ancak Show TV’de dizinin tanıtımını rastlayanlar oldukça beğendiler yapılan tanıtımı.

Yapımcılığını Mustafa Uslu ve Nikolaus Dimos’un üstlendiği Gölgedekiler, dizisinin yönetmen koltuğunda Mutlu Karadoğan oturuyor.

İşte yepyeni dizi Gölgedekiler’in ilk tanıtımı:

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

x