Hayat Şarkısı dizisi konusu nedir kim hangi rolde oynuyor?

Kanal D’de 9 Şubat Salı günü 1. bölümüye yayınlanacak olan Hayat Şarkısı dizisi oyuncuları ve dizideki rolleri kimdir? Hayat Şarkısı dizisi konusu yitik bir aşk hikayesi.

Hayat Şarkısı, arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini konu alıyor. Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu, Pelin Öztekin, Deniz Altan, Aydan Taş, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu, Sibel Melek Arat,Taha Yusuf Tan, Aden Duru Orak, Elif Sevinç’in paylaştıkları, merakla beklenen yeni dizisi “Hayat Şarkısı” Salı akşamı saat 20.00’da ilk bölümü ile ekrana geliyor.

BURCU BİRİCİK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

HAYAT ŞARKISI DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü’nde doğup büyüyen Bayram ve kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek’le Kerem’i küçük yaşta nişanlar.

burcu-biricik-hayat-şarkısı

Bayram, ailesiyle yerleştiği İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak köye gider, kızları Hülya ve Melek’le yaşayan Salih’in kapısını çalar. Ne var ki çocuklar artık kendilerine ait birer hayat kurmuş, farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Arzuları ve sahip oldukları arasında savrulan kahramanların aşklarını, vedalarını ve mücadelelerini konu alan “Hayat Şarkısı”, bu akşam Kanal D’de başlıyor. İşte yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosu Mahinur Ergun tarafından kaleme alınan dizinin baş kahramanları ve hikayeleri..

HAYAT ŞARKISI DİZİSİ 1 BÖLÜM KONUSU
Bayram’ın küçük oğlu Kerim, Almanya’da okuduğu fakülteden mezun olmak üzeredir. Kurban bayramı tatili için İstanbul’a gelir. Babasının yıllar önce çocukluk arkadaşı Salih’e verdiği sözü tutmaya kararlı olduğunu ve hala köylerinde yaşayan Salih’in büyük kızı Melek ile evlendirileceğini öğrenir. Kerim babasının zoruyla köye geldiğinde Melek’in de bu evlilikten kaçınmak için sebepleri olduğunu öğrenir ve çok rahatlar.  Melek’in kardeşi Hülya ilk gördüğü günden beri Kerim’e aşıktır ve onun Kerim ile ilgili planları çoktan devreye girmiştir.

HAYAT ŞARKISI OYUNCULARI VE ROLLERİ KİM HANGİ ROLDE?

BURCU BİRİCİK’İN SESİNDEN HAYAT ŞARKISI JENERİK MÜZİĞİ

HÜLYA ÇAMOĞLU CEVHER (BURCU BİRİCİK)burcu-biricik-hülya-çamoğlu-cevher-hayat-şarkısı-dizisiZeki, çekici ve tehlikeli bir kadın
Salih’in küçük kızı, Bayram’ın gelini, Kerim’in karısı… Çocukluğundan itibaren yoksullukla bilenmiş, içi öfkeyle dolmuş, sonunda da çok zengin ve yenilmez olmaya yemin etmiş biri. Bu yolda ne gerekiyorsa yapmaktan kaçınmayacak bir karakter. Bu çabalar sayesinde, çeşitli entrikalara da başvurarak Kerim’le evlenmeyi başarıyor. Ancak bu zoraki evlilik ona büyük acılar getiriyor. Çok zeki, çekici ve tehlikeli bir kadın… Kerim’e gözü kara bir aşkla bağlı…

KERİM CEVHER (BİRKAN SOKULLU)birkan-sokullu-kerim-cevher-hayat-şarkısı-dizisi

Aşk ile nefret arasında
Evin yakışıklı küçük prensi… Varlığın içine doğmuş, hayatı boyunca çok şımartılmış. Bilime meraklı… Baba zoruyla Berlin’de maden mühendisliği eğitimi alırken, birden çevre mühendisliği okumaya karar vermiş. Doğal hayatı ve okumayı çok seviyor. Bilim dünyasında kariyer yapmaya, kitap yazmaya odaklı bir hayatı var. Duygusal anlamda, birine derinlemesine bağlanmayı bilmiyor. Hülya ile anlaşmalı bir evlilik yapıyor ve ona duyduğu aşk ile öfke arasında gidip geliyor.

MELEK ÇAMOĞLU (ECEM ÖZKAYA)ecem-özkaya-melek-çamoğlu-hayat-şarkısı-dizisi

O hep ikinci planda kalan abla
Hülya’nın ablası… Anneleri hastalık nedeniyle erken öldüğü için kendisini ailenin annesi yerine koymuş. Hülya’nın hayallerini desteklemiş. Her zaman ikinci planda kalsa da içinde tutkulu ve hayat dolu bir kadın var.

BAYRAM CEVHER (AHMET MÜMTAZ TAYLAN)bayram-cevher-ahmet-mümtaz-taylan-hayat-şarkısı-dizisi

Zengin madenci, otoriter baba
50-55 yaşlarında, becerikli ve çok zengin bir madenci. Hüseyin ve Kerim’in babası. Dediği dedik, her daim bildiğini okuyan tipik bir sert baba. Aynı zamanda karısından çekinen, aile düzenine aşırı önem veren, evini de şirketlerini de mutlak bir hakimiyetle yöneten, çizginin dışına çıkan olduğunda köpüren, fakat aile üyeleriyle çatışmalar sertleşince anında geri adım atan bir adam. Oğullarına aşırı düşkün. Sinirli, kolay parlayan, girdiği yerlerde anında hakimiyet kuran, insanları avucuna alan ama aynı zamanda herkesin sevgisini de kazanan bir adam.

HÜSEYİN CEVHER (TAYANÇ AYAYDIN)tayanç-ayaydın-hüseyin-cevher-hayat-şarkısı-dizisi

Cevher ailesinin ağır abisi
Cevher ailesinin büyük oğlu, Kerim’in abisi… Güvenilir, zeki, yakışıklı, duygusal zekası da gelişmiş, iyi eğitim almış, hem sahada hem de teoride bilgi sahibi bir işadamı… Küçük yaşlarda hiçbir taviz verilmeden iş alanında yetiştirilmiş, sorumluluk verilmiş. Kendi yaşamını hep ikinci planda tutmuş. Ailenin ve şirketin çıkarları için yaşamış. Zeynep’le evli ve bir çocuk babası.

ZEYNEP CEVHER (PELİN ÖZTEKİN)pelin-öztekin-zayıf-haliBakanın mutsuz kızı
Hüseyin’in karısı… Babasının ve Bayram’ın çıkarları gereği eve gelin gelmiş… Eski bakan kızı… Hüseyin’e görür görmez aşık olmuş. Erkek egemen kuralları olan bir hayata uyum göstermekte de zorlanmamış. Hülya’yı çok kıskanıyor, gizli gizli onun gibi olmak istiyor. Haset, arkadan iş çeviren, kendisini her konuda yiyip bitiren, yorucu bir kadın. Kocasının sevgisizliğini seziyor ve mutsuz… Çok meraklı bir kadın. Buna rağmen iyi bir anne…

SÜHEYLA CEVHER (SERAY GÖZLER)süheyla-cevher-seray-gözler-hayat-şarkısı-dizisi--

Bayram’ın altın kalpli eşi
50 yaşında… Bayram’ın eşi, Kerim ve Hüseyin’in anneleri. Mudanya zenginlerinden bir ailenin kızı. Çok alımlı, çok şık… Kendi serveti de var, ancak kocasına çok saygılı ve geleneksel bir eş… Hizmetçilere çok hakim olsa da kendisi de son derece hamarat, çok güzel yemekler yapıyor. Eşi Bayram’dan çok çekinse de çocukları söz konusu olduğunda tavrını net koyan bir kadın. Geleneklerine çok bağlı, aynı zamanda altın gibi bir kalbe sahip.

HAYAT ŞARKISI YENİ FRAGMAN

HAYAT ŞARKISI DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım: Most Production
Yapımcı: Gül Oğuz
Uygulayıcı Yapımcı: Soner Güven
Genel Koordinatör: Gülay Budak Mercan
Yönetmen: Cem Karcı
Senaryo: Mahinur Ergun
Görüntü Yönetmeni: Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni: Emine İnan
Sanat Yönetmeni: Pınar Yavuz

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Hayat Şarkısı dizisi konusu nedir kim hangi rolde oynuyor?

x