Paramparça dizisinde Hümeyra hangi rolde oynuyor?

Paramparça’da Gülseren sonrası dönem başlıyor!

09 Şubat 2016 Salı, 03:17

Paramparça dizisi 53. bölümde ünlü sanatçı Hümeyra, Harun’un halası Maide karakteriyle rol almaya başlıyor.

Paramparça’nın başrol oyuncularından olan Gülseren’i canlandıran Nurgül Yeşilçay, 52. bölümde vurularak öldü ve diziye veda etti. Star TV’de 2. sezonuyla yayınlanan Paramparça’da Gülseren’in vedasının ardından senaryoda sürpriz değişiklikler yaşanacak ve diziye iki önemli oyuncu katılacak. Paramparça dizisine gelecek hafta ünlü sanatçı Hümeyra, Harun’un (Barış Falay) halası Maide rolüyle katılacak. Maide karakteri Harun’dan ölen kız kardeşinin intikamını Cihan’dan almasını isteyecek.

HÜMEYRA HALA MAİDE, ŞÜKRAN OVALI İSE PSİKİYATRİST AYŞE ROLÜNDEhümeyra-paramparça

Paramparça’ya katılacak diğer ünlü isim ise güzel oyuncu Şükran Ovalı olacak. Gülseren’in ölümünden sonra çocukları Cansu ve Hazal’a psikolojik destek sağlamak için Dilara ve Cihan bir psikiyatristle anlaşacaklar. Şükran Ovalı ise Paramparça’da Psikiyatrist Ayşe karakterini canlandıracak ve önümüzdeki haftalarda yaşanacak sürpriz gelişmelerin tam ortasındaki isim olacak.

Paramparça’nın 15 Şubat Pazartesi yayınlanacak 53. bölümünde artık Gülseren’in ölümünden sonra zaman geçmiştir. Cihan sürpriz bir şekilde, daha önce boşandığı eski eşi Dilara’yla yeniden evlenmeye karar verir. Harun’dan hamile olan Dilara’nın durumunu çocukları Ozan ve Cansu öğrenince çılgına dönerler.

PARAMPARÇA 53. BÖLÜM FRAGMANI – HÜMEYRA MAİDE ROLÜNDE

You must be logged in to post a comment Login