Hayat Şarkısı dizisine sürpriz oyuncu

09 Mart 2016 Çarşamba, 01:49

Kanal D’de ekrana gelen Hayat Şarkısı dizisinin 6. bölümüne sürpriz bir oyuncu konuk olarak katılacak.

Daha önce Muhteşem Yüzyıl ve Karadayı’da rol oynayan başarılı oyuncu Melike İpek Yalova gelecek haftadan itibaren Kanal D’nin iddialı dizisi Hayat Şarkısı‘na konuk oyuncu olarak katılacak. Hayat Şarkısı yeni bölümüyle 15 Mart Salı akşamı Kanal D’de.​  Melike İpek YalovaHAYAT ŞARKISI 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bayram Cevher, Melek’in peşine düşüyor!Dizinin Salı akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünün konusu ise şöyle;

Hülya ve Kerim İstanbul’a döndükleri an, karşılarında Filiz’i bulurlar. Filiz, bebeğini verdiği için pişmandır ve geri almaya kararlıdır. Mine’nin de verdiği destek ile iyice cesaretlenmiş ve bir mücadele başlatmıştır.
Hayat Şarkısı 5. Bölüm Fragmanı yayında! Hüseyin ile Bayram Cevher yüzleşiyor; Hüseyin ilk defa babasının karşısında duruyor!   Hemen izle

Mahir, Kerim’e iftira atarak okuldan atılmasını sağlayan Aylin ile meşguldür ve ani bir kararla İstanbul’a Filiz’in yanına gelir.

Diğer yandan Bayram ise, Melek’in peşine takılmıştır. Hüseyin ile Melek’in uzun süredir sevgili olduğu düşüncesiyle  Melek’e hesap sormaya gider. Melek’in karşısına dikildiğinde, bir de bebeği olduğunu görünce iyice endişelenir. Bu bebek oğlu Hüseyin’in olabilir mi, araştırmaya başlar.

You must be logged in to post a comment Login