Survivor’da kim elendi?

Ünlüler takımı SMS sıralaması belli oldu

09 Mart 2016 Çarşamba, 00:37

Survivor’da eleme nefes kesti. Survivor 2016’da SMS oylamasında Atakan birinci oldu. Survivor’da adaya kim veda eden isim ünlüler takımından Ebru Öztürk oldu.

SURVİVOR’DA YAYIN GÜNÜ SÜRPRİZİ-ACUN ILICALI AÇIKLADI

TV8’DEN YENİ SURVİVOR PROGRAMI GELİYOR..İŞTE DETAYLAR

Survivor 2016’da heyecan dorukta. TV8’de ekrana gelen Survivor 2016 tüm hızıyla devam ediyor. Peki Survivor’da adaya kim veda etti?

SURVİVOR’DA ŞOK SAKATLIK-AMBULANSLA HASTANEYE KALDIRILDI

Survivor’da eleme gecesinde konsey bir kez daha toplandı. Bu hafta yapılan konseyde yarışmacılar oy birliği yapmışçasına Tuğba Özay’ın adını yazmıştı. Bireysel dokunulmazlık Oyununu kazanan Nagihan ise Ebru’nun adını yazarak dengeleri değiştirmeyi başarmıştı. SMS oylamasında birinci olan Atakan’da Eda’nın ismini söyledi. Ancak Survivor’da kim elendi sorusunun yanıtı Ebru Öztürk oldu.

Survivor 2016 8 Mart ünlüler takımı SMS sıralaması

10. SEDA
9. EBRU
8. MEHMET
7. YUNUS
6. TUĞBA ÖZAY
5. EZGİ
4. EDA
3. YILMAZ MORGÜL
2. YATTARA
1. ATAKAN

Elemeye giren iki isim belli oldu

Survivor 2016 bu akşam yayınlanan bölümde Ünlüler oyunu kaybederek Ada Konseyine gitti. Konseyde ismi en çok yazılan isim belli oldu. Bu sonuçlara göre, 1 oy Eda’ya çıktı, 3 oy Ebru’ya çıktı ve 6 oy Tuğba’ya çıktı. Böylelikle Tuğba Özay eleme potasına giren ilk isim oldu. 6 oy alan Tuğba elemeye girdiği için Acun Ilıcalı son kullanılan oyu açma gereği duymadı. Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Nagihan ise 2. adayı ise Ebru Öztürk olarak belirledi. Ebru bu sonuç sonrası ” Nagihan tutarsız bir insan. Ama saygı duyuyorum. Gitmem gerekirse giderim. Nagihan en başından beri belli etmişti benim ismimi söyleyeceğini” dedi.

Bireysel Dokunulmazlık Nagihan’ın oldu

Ünlüler takımı bu gece Dokunulmazlık Oyununu kaybetti ve Bireysel Dokunulmazlık oyununa gitti. Bu bölümde denge ön plana çıktı. Bireysel Dokunulmazlığı alan isim hem konseyde ismi yazılmayacak hemde SMS için bir isim söyleyerek eleme potasına bir isim sokma şansı yakalayacak. Bireysel Dokunulmazlıkta ilk elenen isim Atakan oldu. Ardından Eda, Yattara, Mehmet, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe, Ebru, Ezgi, Seda ve Tuğba elenen isim oldu. Nagihan bireysel dokunulmazlık sembolünü alarak bu hafta ismi yazılmayacak.

Survivor’da hem zorlu yaşam koşullarından hem de yarışmacıların oyunlardaki hırsından dolayı bazen tansiyon yükselebiliyor. Geçtiğimiz hafta Survivor 2016’ya veda eden gönüllüler takımından Aylin Şallı, vedasının ardından adada duygu dolu anlar yaşandı.

You must be logged in to post a comment Login