Kalbimdeki Deniz Hazal Adıyaman kimdir ve fotoğrafları

09 Ekim 2016 Pazar, 03:38

FOX ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde rol alan Hazal Adıyaman kimdir? Hazal Adıyaman hangi dizlerde rol almıştır? Hazal Adıyaman kaç yaşında, boyu ne nerede doğdu? Hazal Adıyaman hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Kalbimdeki Deniz dizisinde rol alan Hazal Adıyaman 22 Kasım 1994 yılında dünyaya geldi. 1,67 boyundaki güzel oyuncu 53 kilo. Oyunculuk eğitimi alarak dizi sektörüne giriş yapan Hazal Adıyaman, Muhteşem Yüzyıl, Bir Yusuf Masalı, Aşkın Bedeli, Kiraz Mevsimi ve Hanım Köylü dizilerinde rol almıştır.

KALBİMDEKİ DENİZ DİZİSİNİN KONUSU

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Kalbimdeki Deniz‘in başrollerini şarkıcı Kutsi ile Özge Özberk paylaşıyorlar. Funda Çetin‘in senaryosunu yazdığı Kalbimdeki Deniz’i Aysun Akyüz yönetecek.

hazal-adiyaman-6

Ağustos sonu gibi çekimlerine başlanacak dizinin ayında ekranlarda olması bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Hakan Vanlı, Sebahat Kumaş, Batuhan Ekşi, Faruk Üstün, Hazal Adıyaman, Levend Yılmaz, Hülya Şen, Nazlı Pınar Kaya, Evren Erler, Sercan Gülbahar, Serkan Altıntaş, Emre Yanık, Çağlayan Doruk Ozanoğlu, Suat Karausta ve Güzin Usta gibi isimlerde yer alıyor.

hazal-adiyaman-5

Kalbimdeki Deniz Konusu;

Deniz’in hayatta isteyebileceği her şeyi vardır. Ancak eşi bir gün ortada hiç bir şey yokken ortadan kaybolur. 2 evladı ve yaşlı babasıyla bir başlarına kalırlar. Hiç beklemediği bir anda ona gerçek aşkı tattıracak olan Mirat ile yollar beklenmedik bir şekilde kesişir.

hazal-adiyaman-4 hazal-adiyaman-3 hazal-adiyaman-2 hazal-adiyaman-1

You must be logged in to post a comment Login