Hercai dizisinde Elif Aslanbey rolündeki Duygu Yetiş kimdir?

06 Nisan 2019 Cumartesi, 00:05

Mia Yapım’ın patronu Banu Akdeniz’in atv için çektiği ‘Hercai’ dizisi reyting başarısıyla adından söz ettiriyor. 4. bölümü seyirciyle buluşan olan dizinin yönetmen koltuğuna Cem Karcıoturuyor.

 

Karcı’nın cuma akşamı ekrana gelen yeni dizisi Hercai ile eski projesi Gülperi’ye rakip olması ise dikkat çekiyor.

Başrolünü Ebru Şahin ile Akın Akınözü’nün paylaştığı dizide son olarak bir oyuncu değişikliği yaşandı. Dizide ‘Elif Aslanbey’ karakterine hayat veren Eda Elif Başlamışlı ile yollar ayrıldı. Rolün yeni sahibi ünlü oyuncu Duygu Yetiş oldu.

Yönetmen Cem Karcı, Duygu Yetiş ile ‘Esma’ rolüne hayat veren ‘Güneş Hayat’ın dizi sahnesinden fotoğrafını paylaşıp altına “Hayırlı olsun, hoşgeldin Duygu Yetiş” yazdı.

İki oyuncunun şaşkın fotoğrafını yapımcı Banu Akdeniz ise “Neye bu kadar şaşırmış olabilirler, bir tahmini olan var mı?” yorumuyla yayınladı. Takipçilerin ortak cevabı ise “Miran (Akın Akınözü), Reyyan’ı (Ebru Şahin) Aslanbey konağına getirmiştir” oldu.

HERCAİ DİZİSİNİN ELİF ASLANBEY’İ DUYGU YETİŞ KİMDİR?

Duygu Yetiş, 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Haliç Üniversitesi Kanservatuar Tiyatro Bölümü mezunu olan Yetiş ilk olarak, Tatlı Hayat dizisinde Mehpare karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmıştı. 2004 yılında ise Yağmur Zamanı dizisinde Merve rolünü üstlendi. Yıldızının parladığı dizi ise Annem dizisi olmuştur.

Duygu Yetiş’in rol aldığı diğer yapımlar ise; Gülpare, Annem, Kış Masalı, Nisvan, Krem, Uçurum, Galip Derviş, Analı Oğullu, Dün Bugün Yarın, Üsküdara Giderken, Evli ve Çocuklu. 2016 yılında oynadığı ve Doktor Nisan karakterini canlandırdığı Acil Aşk Aranıyor dizisiyle daha çok ün kazanan Yetiş, TV dizilerinin yanı sıra sinemanın da tanınan yüzü oldu. Oyunculuğuyla da gözleri kamaştırmıştır.

Duygu Yetiş son olarak Hercai’de Elif karakterini canlandırıyor.

You must be logged in to post a comment Login

x