baby sensory

İçerde’de son 3 bölüm! İşte 37. bölüm fragmanı

02 Haziran 2017 Cuma, 15:03

İçerde dizisinin 37. bölüm tanıtımı yayınlandı. Mert’in, oğlu Umut olduğunu öğrenen Füsun’un gözyaşları içinde kaldığı; Mert’in ise “kavuştuk” diyerek annesi Füsun’a sarıldığı duygu yüklü tanıtım izleyenleri ekran başına kilitledi.

3 hafta sonra 19 Haziran’da yayınlanacak olan 39. bölümüyle final yapacak olan İçerde’de geri sayım başladı. Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen “İçerde”nin 36. bölümüne, Sarp ile Umut’un duygu yüklü kavuşma anı damga vurdu. Yıllardır birbirlerini arayan Sarp ve Mert, sonunda büyük gerçeği Coşkun’un ağzından duydu.

BÜYÜK FİNALE GERİ SAYIM BAŞLADI! SON 3 BÖLÜM!

Oyuna dahil olan Coşkun, Mert’in, geçmişte babaları Metin’in çalıştığı eski oyuncak fabrikasına gelmesini sağlarken, Coşkun’un peşini bir an bile bırakmayan Sarp da soluğu burada aldı. Umut’u ailesinden koparan kişinin Celal olduğunu öğrenen ikili, Celal’in hesabını kapamak üzere harekete geçti. Mert’i kaçıran Kudret, Celal ile son kez karşı karşıya geldi. Bu büyük hesaplaşmada derin yara alan Kudret, kardeş olan Sarp ve Mert’in, Celal’e karşı mücadele edeceklerini duymasıyla birlikte “İşte, buna ölünür” diyerek kendini kurşunların önüne attı. Sonunda sevdiği kadına, Nermin’ine kavuşan ve onun mezarının üstüne yatarak son nefesini veren Kudret, büyük düşmanlığın sonunu getirdi.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

You must be logged in to post a comment Login