İnsanlık Suçu dizisi konusu ve oyuncuları

İnsanlık Suçu dizisinin konusu ne ? İnsanlık Suçu dizisi oyuncuları.. Kanal D İnsanlık Suçu dizisinden son haberler..

İNSANLIK SUÇU DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ”İnsanlık Suçu” ne zaman başlıyor?

Yapımcılığını Pastel Film’in, senaryosunu Can Sinan’ın, yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği, kadrosunda Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan, Deniz Uğur, Cankat Aydos, Cansu Dağdelen, Funda İlhan ve Ahmet Mümtaz Taylan yer alıyor.

”İnsanlık Suçu” ilk bölümüyle 31 Mart Cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

İNSANLIK SUÇU DİZİSİNDE HANGİ OYUNCULAR ROL ALIYOR

Pastel Film’in Kanal D için çektiği İnsanlık Suçu dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Yapımını Pastel Film’in üstlendiği, başrollerini Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Deniz Uğur, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı dizinin senaryosu Can Sinan kaleme alırken, yönetmenliğini ise Barış Yöş üstleniyor.

İNSANLIK SUÇU DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?
Adana’da yaşayan fakir ve hırslı bir genç olan Cemal’in, para ve güç için neleri feda edebileceğinin hikayesinin anlatıldığı dizi “İnsanlık Suçu”nun genel hikayesi ve künyesi şöyle;

İNSANLIK SUÇU İLK FRAGMAN

Adana’nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Hep bir çıkış yolu arayan Cemal’in çaresizliği ağır hasta babasının ölümüyle daha da büyümüştür. Bu acı olayın hayatını kökünden değiştireceğinin ise henüz farkında değildir. Babası son nefesini vermeden önce Cemal’e İstanbul’da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Varlıklı bir akrabası olduğunu öğrenmek sefalet içinde büyüyen Cemal’i derinden sarsar. Ülkenin sayılı iş adamlarından olan amcası Sami Gökdemir’in ortaya çıkıp, yeğenine sahip oldukları zenginlikten pay vaat etmesiyle Cemal’in aklı iyice karışır. Annesi Hülya, yılların verdiği husumet ve geçmişin kapanmayan yaraları nedeniyle oğlunu Sami’den ve çevresinden uzak tutmak ister. Ancak Cemal’in yaşamı çoktan geri dönülmez bir yola girmiştir. Annesinin tüm engel olma çabalarına rağmen kaderinden kaçamayan Cemal, amcasının teklifini kabul etmeye mecbur kalacaktır. İstanbul’da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal, Gökdemir ailesine kendini kabul ettirmeye çabalarken kuzeniyle nişanlı olan Suna’ya âşık olmaktan da kendini alıkoyamayacak ve kendini bambaşka hayallere kaptıracaktır. Ne var ki peşini bırakmayan günahları onun umutlarını kısa sürede paramparça etmeye yetecektir. Cemal’in önünde artık sonu belirsiz, çetin bir yolculuk başlamıştır.

İNSANLIK SUÇU OYUNCU KADROSU

İnsanlık Suçu Künye:

Yapım                             : Pastel Film

Yapımcı                          : Yaşar İrvül – Efe İrvül

Yönetmen                      : Barış Yöş

Senaryo                         : Can Sinan

Müzik                             : Yıldıray Gürgen

Sanat Yönetmeni            : Dilek Yelence

Görüntü Yönetmeni        : Ali Aslan

Cast direktörü                : Yelda Gürkan

Oyuncular                      : Kaan Yıldırım (Cemal), Gizem Karaca (Suna), Melike İpek Yalova (Cevher), Serkay Tütüncü (Gökhan), Laçin Ceylan (Hülya), Deniz Uğur (Emel), Cankat Aydos (Selim), Cansu Dağdelen (Esra) ve Ahmet Mümtaz Taylan (Sami)

Ocak 2018 döneminde Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan İnsanlık Suçu dizisinde başrolleri Musa Uzunlar ve Gizem Karaca paylaşacak. Diziye son olarak yeni bir oyuncu daha katıldı. Daha önce O Hayat Benim dizisinde Arda rolünü canlandıran Ozan Güler de yeni dizi İnsanlık Suçu’nun kadrosuna katıldı.

Thedore Dreise’nin “An American Trgedy” ve George Stevens’ın “A Place In The Sun” adlı romanından uyarlanacak olan İnsanlık Suçu dizisinin cast ve senaryo çalışmaları sürüyor. Cast ve senaryo çalışmaları devam eden İnsanlık Suçu dizisiyle ilgili gelişmeler bu sayfada yer alacak.

Ozan Güler

Gizem Karaca

Musa Uzunlar

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İnsanlık Suçu dizisi konusu ve oyuncuları

x