e
sv

İrem Derici’den ilginç O Ses Türkiye yorumları

İrem Derici’den O Ses Türkiye yarışması hakkında ilginç yorumlar…

Ünlü şarkıcı İrem Derici, O Ses Türkiye’nin yarı final gecesinde sosyal medya hesabından hem bir yarışmacıya destek verdi hem de elenen isimleri teselli etti. Derici Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda, kendisinin de yarı finalde elendiğini hatırlattı ve elenen yarışmacılara üzülmeyin dedi. İrem Derici, “Her açıdan gelmiş geçmiş en fayda sağlayan yarışma” diyerek övdüğü O Ses Türkiye’den elenenlere moral verdi. İrem Derici, Aziz’e de destek vererek finale yükselince ‘Oley Aziz’ mesajını yazdı.

O SES TÜRKİYE’DE HADİSE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU-İŞTE O ANLAR

“Bugün elenenler üzülmesin, ben de yarı finalde elenmiştim. Katılan herkese faydası olan bir yarışma O Ses Türkiye, illa albüm yapmak da değil olay, solistler sahnelerinden daha çok kazanmaya başlıyor. İlk sezondan beri çoğu arkadaşım da vokal yaparak hayatını kazanmaya başladı. Her açıdan gelmiş geçmiş en fayda sağlayan yarışma #OSesTürkiye Hayding iyi geceler herkese, umutlarını yitirmesin kimse, hayat pes etmeyip kafa göz dalanlara açıyor kapılarını”

O SES TÜRKİYE’DE FİNAL GARANTİLİ 10 ŞARKI!

HÜLYA AVŞAR’IN BÜYÜK KEŞFİ: İREM DERİCİ

İrem Derici, 2011 yılında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve ilk seçmelerde sadece Hülya Avşar kendisine dönerek takımına seçmişti. Yarışmadaki performansıyla yarı finale kadar çıkan İrem Derici, elenerek finali görememişti. Yarışmanın diğer jüri üyeleri Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz ise Derici’yi seçmemişti.

İŞTE İREM DERİCİ’NİN O SES TÜRKİYE PERFORMANSI

Derici’yi bizle tanıştıran 2011’de katıldığı O Ses Türkiye yarışması. Derici o akşam performansını gerçekleştirdikten sona onu takımına almak için dönen tek jüri üyesi Hülya Avşar olmuştu. Avşarkızı müspet oy kullanmayan jürilere ‘Size inanmıyorum, bende mi bir anormallik var’ diyerek şaşkınlığını getirmiş, Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz’dan oluşan ekip de Boz sözcülüğünde: ‘Bir sen normalsin hepimiz anormaliz’ diyerek Avşar’ı ‘ti’ye almışlardı.
irem-derici-twitter

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İrem Derici’den ilginç O Ses Türkiye yorumları

x