baby sensory

İstanbullu Gelin reytinglerde yine zirvede

14 Ekim 2017 Cumartesi, 14:58

Aşk, tutku ve hesaplaşmalara sahne olan İstanbullu Gelin yine milyonları ekrana kilitledi. Dizi, dün akşam AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.

İstanbullu Gelin, AB izleyici kitlesinde 7.43 izlenme oranı ve 18.39 izlenme payı; ve 20+ABC1’de 6.76 izlenme oranı ve 16.29 izlenme payıyla ilk 100 sıralama listesinde birinciliğe oturdu

Süreyya ve Begüm Karşı Karşıya!
Eşyalarını toplamak için konağa giden Süreyya’nın Begüm ile karşılaşması, aynı adama aşık iki kadının beklenen yüzleşmesi büyük ilgi gördü. Esma Hanım ile konağı terk etmeye hazırlanan Süreyya’ arasında geçen diyaloglar ise gecenin en çok konuşulanları arasındaydı.

Mesleği dışında da sürekli Süreyya’nın yakınında olan Can, Faruk’u öfkelendirir. Tüm olanlar yetmezmiş gibi bir de Süreyyanın konaktan eşyalarını aldığını öğrenmesi Faruk için son darbe olur.

Boşanma dilekçesini imzalayıp çek ile Süreyya’ya gönderen Faruk’un beklenmedik hamlesi bölüme damgasını vururken mahkemede ikili arasında yaşanacaklar şimdiden büyük merak konusu. İstanbullu Gelin her Cuma, 20.00’de Star’da.

You must be logged in to post a comment Login