Vatanım Sensin’e iki yeni oyuncu katıldı

Vatanım Sensin dizisinin yeni sezonuna iki yeni oyuncu katılırken, iki oyuncu ise diziden ayrıldı. Yeni sezonu merakla beklenen Vatanım Sensin’e 2. sezonda sürpriz karakterler katılacak.

VATANIM SENSİN YENİ SEZON FRAGMANI

Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Okan Yalabık, Celile Toyon, Boran Kuzum, Miray Daner, Pınar Deniz ve Fatih Artman’ın paylaştığı Vatanım Sensin’e Berke Güven ve Levent Can katıldı.

Ufuk Bayraktar’ın (Dağıstanlı) ardından geçtiğimiz yıl ‘Yen’ adlı tiyatro oyunuyla Afife Jale Tiyatro Ödülleri’ne aday olan ve son olarak ‘Babam’ filminde izlediğimiz Berker Güven dizide Aleksi rolünü canlandıracak. Son olarak ‘İçerde’de konuk oyuncu olarak rol alan Levent Can ise Vatanım Sensin’de Filipos karakteriyle ekranlara dönecek.

Geçen sezon dizide Cevdet’in oğlu Ali Kemal rolünü canlandıran Kubilay Aka ise yeni sezonda rol almayacak. Kubilay Aka, Ay Yapım’ın yeni dizisi Çukur’da oynayacak.
Öte yandan geçtiğimiz sezonun ortasında kadroya Lucy karakteriyle dahil olan güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy da yeni sezonda rol almayacak.

Berker Güven ve Levent Can

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Vatanım Sensin’e iki yeni oyuncu katıldı

x