Kanal D’den farklı bir evlilik programı Kısmetse Olur

Kısmetse Olur Kanal D’de ne zaman başlıyor?

22 Ağustos 2015 Cumartesi, 04:03

Kısmetse Olur programı Eylül ayında Kanal D’de başlıyor. Yeni evlilik programı Kısmetse Olur nasıl bir program işte detaylar.

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün, finali ile hafta sonu ekrana gelecek olan “Kısmetse Olur” isimli yepyeni bir realty şov programı başlıyor.

Aşkı arayan 7 erkek ve 7 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek… Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.

Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.kısmetse-olur-kanal-d-1
Muhteşem Bir Düğün ve Büyük Ödül!..
Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak. Hafta içi her gün ve hafta sonu “eleme” heyecanı ile ‘Kısmetse Olur’  Eylül ayında Kanal D’de başlıyor.

You must be logged in to post a comment Login