Keremcem ve Seda Güven neden boşandı?

Keremcem ve Seda Güven boşanma kararlarını bu açıklamayla duyurdu

22 Ağustos 2015 Cumartesi, 04:10

Dizi setinde tanışıp evlenen Keremcem ve Seda Güven ayrıldı. Boşanma kararını bir açıklamayla duyuran ünlü çift herkesi şaşırttı.

Birlikte rol aldıkları dizi setinde tanışıp, evlenen Seda Güven ile Keremcem ayrıldı. Çift kararlarını yaptıkları ortak basın açıklaması ile duyurdu. “Üzülerek belirtiyoruz ki ilişkimizde yol ayrımına girdik ve birlikte aldığımız ayrılık kararıyla evliliğimizi bugün sonlandırdık. Bundan sonraki hayatımızda dostluğumuz devam edecektir. Bu hassas dönemde özel hayatımızın mahremiyetine göstereceğiniz saygı ve anlayış için teşekkür ederiz.”

Ünlü şarkıcı Keremcem ile uzun süredir birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Seda Güven, geçen yılın Kasım ayında Paris’te nikah masasına oturmuştu. Ancak ünlü çiftin evlilikleri uzun sürmedi. Keremcem ve Seda Güven, 9 ay sonra boşanma kararı aldı.

 Keremcem, Aydın Boysan'ın doğum günü kutlamasında bütün davetlilerin huzurunda Seda Güven'e evlilik teklifi ederek onu gözyaşlarına boğmuştu.

Keremcem, Aydın Boysan’ın doğum günü kutlamasında bütün davetlilerin huzurunda Seda Güven’e evlilik teklifi ederek onu gözyaşlarına boğmuştu.

Keremcem, Aydın Boysan'ın 17 Haziran'daki doğum günü partisinde evlenme teklif ettiği Seda Güven'le Kasım 2014'de Paris'te evlendi.

Keremcem, Aydın Boysan’ın 17 Haziran’daki doğum günü partisinde evlenme teklif ettiği Seda Güven’le Kasım 2014’de Paris’te evlenmişti.

You must be logged in to post a comment Login