Kanıt Ateş Üstünde dizisi

Kanıt Ateş Üstünde dizisinin yayın tarihi belli oldu..İşte ilk fragman

01 Temmuz 2016 Cuma, 00:31

Kanıt Ateş Üstünde dizisi ne zaman yayınlanacak kimler oynayacak? İşte Kanıt Ateş Üstünde dizisinden tüm haberler

Fenomen polisiye dizi Kanıt’ın devamı niteliğinde olan ve Kanal D’de yayınlanacak Kanıt Ateş Üstünde dizisinin yayın tarihi belli oldu.  Yapımcılığını ANS Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı dizi 2013 yılında 100. bölümüyle ekran macerasını sonlandıran dizinin kadrosunda Tansel Öngel, Sevil Atasoy, Ahmet Olgun Sünear, Gurur Aydoğan, Başak Güröz, Ebru Aytemur, Müge Arıcılar, Oktay Korunan, Duygu Şen, Hayati Akbaş ve Güvenç Selekman yer alıyor.

Kanıt Ateş Üstünde dizisi 12 Temmuz’da  Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.  ”Kanıt: Ateş Üstünde” ilk bölümüyle 12 Temmuz Salı günü 20.00’da Kanal D’de!

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE 1. BÖLÜM FRAGMAN

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE DİZİSİNİN KADROSU

Yapım Ekibi: Abdullah Oğuz, Evren Oğuz, Sevil Atasoy, Selin Atasoy, Ahmet Saatçioğlu

Oyuncu Kadrosu: Tansel Öngel, Ahmet Olgun Sünear, Başak Güröz, Ebru Aytemur, Müge Arıcılar, Oktay Korunan, Duygu Şen, Hayati Akbaş, Güvenç Selekman

Yapımını ANS / NULOOK, yapımcılığını Abdullah Oğuz ve Muzaffer Yıldırım, yönetmenliğini de Abdullah Oğuz’un yaptığı “Kanıt: Ateş Üstünde” 12 Temmuz Salı günü 20.00’de Kanal D’de ekrana gelmeye hazırlanıyor!

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE  GENEL KONUSU NEDİR?

Başrollerinde Tansel Öngel, Ahmet Olgun Sünear, Başak Güröz, Gurur Aydoğan, Okday Korunan, Müge Mertson,  Ebru Aytemur, Mustafa Açılan, Hayati Akbaş, Güvenç Selekman, Öykü Candanadam, Bennur Duyucu, Duygu Şen, Dila Uluca, Çağatay Atasagun’un rol aldığı “Kanıt: Ateş Üstünde” için geri sayım başladı!

Kaan ve Rüzgar yetimhanede büyüyen iki kardeştir. Geçmişte yaşanan büyük aile dramı ve trajik kaçış hikayesinin sonunda iki kardeş yetimhaneye bırakılır. Kaan beş, Rüzgar iki yaşındayken hayatları tamamen yön değiştirmiş ve birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmamıştır. Ancak onlar, aralarındaki sevgiden sımsıcak bir hikaye yaratır; anne-babasız büyümenin zorluklarından sıyrılıp kendilerine bir yön çizerler. Kaan polis olur, Rüzgar ise cinayet hikâyelerini kaleme alan yazar. Biri cinayet bürosunda gerçek katillerin peşine düşerken, diğeri romanlarında hayali karakterlerine cinayet işletip, polisçilik oynar. Ancak Kaan ve Rüzgar’ın dünyası, Ömer’in ortaya çıkışıyla yerle bir olacaktır. Bir zamanlar çocukken arkadaş olan Kaan ve Ömer artık düşmandır. Ve onların düşmanlığının tam ortasında Rüzgar durmaktadır. İkisinin de derdi kardeşidir ve bu, sevgi kadar intikamın da yolunu açacaktır.

Tüm bunlar olurken hayat durmaz elbet. Karakterilerin yanı sıra cinayet masasının sürekli çözmek zorunda olduğu vakalar hiç bilinmeyen insanların hayatını gözler önüne serer. Genç yaşına rağmen birçok cinayeti zekası ve önsezileri ile aydınlatan Baş komiser Kaan, aralarında Tolga, Melis, Arif, Kevser ve Naz’ın yer aldığı çok başarılı bir ekiple çalışmaktadır. Amerika’da eğitim alıp sonradan bu ekibe dahil olan Asya’nın gelişi Kaan’ın tüm çalışma düzenini bozar. Kaan ve Asya,  hem kişilik hem de çalışma biçimi olarak  taban tabana zıttır. Kaan ile Asya arasında hiç bitmeyecek gibi duran bu didişme aslında gittikçe büyüyecek olan bir aşkın da habercisidir. kanıt-ateş-üstünde-dizisi-kanal-d

KÜNYE

Yapım                              : ANS / NULOOK
Yapımcılar                       : Abdullah Oğuz / Muzaffer Yıldırım
Yönetmen                        : Abdullah Oğuz
Genel Koordinatör          : Evren Oğuz
Proje Danışmanı             : Prof.Dr.Sevil Atasoy
Hikaye                              : Selin Atasoy
Senaryo                           : Ahmet Saatçioğlu, Ayşe Teker Dereköylü, Pınar Erkum
Uygulayıcı Yapımcı        : Mahmut Kayımtu
Proje Koordinatörü         : Gözde Yılmaz
Görüntü Yönetmeni        : Ferhat Uzundağ
Sanat Yönetmeni            : Hasan Doğan

Oyuncular                       : Tansel Öngel (Kaan), Ahmet Olgun Sünear (Rüzgar), Başak Güröz (Asya), Gurur Aydoğan (Ömer), Okday Korunan (Enver), Müge Mertson (Melek),  Ebru Aytemur (Melis), Mustafa Açılan (Ozan) , Hayati Akbaş (Tolga), Güvenç Selekman (Arif), Öykü Candanadam (Naz), Bennur Duyucu (Kevser), Duygu Şen (Bilge), Dila Uluca (Eylül), Çağatay Atasagun (Savcı)

Fenomen polisiye dizi Kanıt 3 yıllık ekran arasının ardından Kanıt Ateş Üstünde ismiyle ekranlara geri dönüyor.

Sürpriz bir kararla 2013 yılında final yapan Kanıt dizisi, yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 100. bölümle ekranlara veda eden Kanıt dizisinin yeni çekimleri başladı.

100. bölümüyle ekranlara veda eden, ancak tekrarlarıyla reyting rekorları kıran polisiye dizi “Kanıt” için uzun zamandır pek çok dedikodu vardı. Ancak dizinin yapımcısı, yönetmeni ya da senaryo yazarlarından hiç bir açıklama gelmemişti. Kanıt Ateş Üstünde dizisinin belli olan ilk başrol oyuncusu ise Tansel Öngel oldu. Tansel Öngel daha önce Yaz’ın Ökyüsü, Muhteşem Yüzyıl ve Benim İçin Üzülme dizilerinde rol almıştı. kanıt-ateş-üstünde-dizisi

kanıt-2016

Senaryosu ünlü kriminalog Sevil Atasoy’un kitaplarına dayanarak yazılan Türk CSI’ı ‘Kanıt’ dizisi ekranlara dönüyor. 100.bölümüyle ekranlara veda eden, ancak tekrarlarıyla reyting rekorları kıran polisiye dizi “Kanıt”  için uzun zamandır pek çok dedikodu vardı.  Ancak dizinin yapımcısı, yönetmeni ya da senaryo yazalarından hiç bir açıklama gelmemişti.

kanıt-senaryo

kanıt-1

You must be logged in to post a comment Login