Kördüğüm dizisi sezon finalinde Feyza öldü mü?

Kördüğüm’ün sezon finalinde herkesi şok eden olay

01 Temmuz 2016 Cuma, 01:03

KÖRDÜĞÜM OYUNCULARI SEZONA BÖYLE VEDA ETTİ

Kördüğüm dizisi sezon finalinde Tülay Günay‘ın canlandırdığı Feyza karakteri öldü. Başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştığı Kördüğüm 26. bölümüyle sezon finali yaptı.

İlk sezonuyla reytinglerde başarılı sonuçlar elde eden Kördüğüm dizisinin sezon finalinde şok bir ayrılık yaşandı. Dizinin önemli karakterlerinden olan Feyza, babasını vurmak üzereyken aniden silahı kendisine doğrultarak intihar etti. Herkesin gözü önünde intihar eden Feyza ailesine büyük bir şok yaşattı.
Dizide ‘Feyza’ karakterine hayat veren Tülay Günay da sezon sonunda diziden ayrıldı. Kördüğüm dizisi 2. sezonuyla Ekim 2016’da Fox ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.
KÖRDÜĞÜM SEZON FİNALİ SON SAHNE -FEYZA İNTİHAR EDİYOR

KÖRDÜĞÜM SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?
Umut’un kızkardeşi Gökçe’ye şiddet uygulayan Emre’nin ölümünden sorumlu tutulan Umut ve Genco tutuklanır. Bu herkes için faciadır. Umut’u yalnız bırakmak istemeyen Naz’ın varlığı Nesihan’ı rahatsız eder. Naz ne yapacağını şaşırmış durumdadır. Üstelik Ali Nejat ile de tüm köprüler atılmıştır. Ali Nejat eski aşkı Eylül ile gittikçe daha da yakınlaşmaktadır… Ali Nejat, Feyza’ya Murat’ın kendisine olan düşmanlığının gerçek sebebinin Didem olduğunu söyler. Ancak Feyza’nın gözü Murat’tan başkasını görmemektedir. Enver Bey ise hala Feyza’nın kendisini sevdiğini ve eski mutlu günlerine döneceklerini sanmaktadır… Barış’ın ölümünde Murat’ın parmağı olduğundan emin olan Enver Bey büyük bir şaşkınlık içindedir. Çünkü ölüm emrini veren Murat değil bir başkasıdır! Kim Ali Nejat’ı öldürmek ister sorusunun peşine düşen Enver Bey ve Ali Nejat çok acı bir gerçekle yüzleşir. Feyza ise gerçeği öğrendiğinde elindeki silahı gözünü kırpmadan ateşler…

You must be logged in to post a comment Login