Karadayı dizisinde Mahir ve Feride’nin bebek sevinci

Karadayı’da bebek sevinci yaşandı! İşte o sahneler

09 Haziran 2015 Salı, 01:02

Karadayı dizisi 114. bölümde neler oldu? İşte Karadayı 114. bölüm Feride doğum sahnesi

KARADAYI BABA OLDU
Karadayı’nın yeni bölümünde sürpriz gelişmeler ekrana geldi. Finale bir bölüm kalan dizide Feride doğum yaptı. Dizinin son sahnesinde Mahir ve Feride’nin oğullarını kucaklarına alacakları bölüm milyonlara bu kez sevinç gözyaşları döktürdü.

Karadayı 114. bölümün son sahnesinde Feride erken doğum yaptı. Mahir ise bir askerin yardımıyla doğuma yetişir. Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un rol aldığı finale yaklaşan Karadayı’da heyecan doruğa tırmanıyor.
Karadayı 114 Bölüm | Son Sahne – Hoş geldin oğlum
MAHİR’İN AVUKATI FERİDE!

Yeni bölümde; Mahir’in yeniden yargılanacağı sahneler ekrana geldi.  Hakimliği bırakan karnı burnunda Feride, Mahir’e verilen cezanın incelenmesi için avukatlığa soyunacak. Mahir’in yeniden yargılanacağı bölümde nefes kesen sahneler ekrana geldi.

HALK KAHRAMANI MAHİR!
Dizinin yeni bölümünde; karanlık tarafa geçerek kirli dünyanın öne çıkanlarının cezalarını çekmelerini sağlayan, haklının, yoksulun, yardıma muhtaç olanın her zaman yanında olan Mahir, halk kahramanı ilan edildi. Yeni bölümde Mahir’in aldığı 15 yıllık cezanın yeniden görüleceği yargılanma sahnelerinde Mahir’in yardımına koştuğu insanlar adliye sarayında onu yalnız bırakmadı.

You must be logged in to post a comment Login