Tatlı Küçük Yalancılar dizisine yeni oyuncu

Yaz dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı

09 Haziran 2015 Salı, 01:44

Star Tv’nin yeni ve iddialı dizisi Tatlı Küçük Yalancılar’a yeni bir isim katıldı!

Pretty Little Liars dizisinden uyarlanan, 03 Prodiksiyon’un yapımcılığını üstleneceği, başrollerinde Bensu Soral, Dilan Çiçek, Büşra Develi, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir ve Şükrü Özyıldız’ın bulunduğu diziye Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışan Mehmet Ozan Dolunay dahil oldu. Tatlı Küçük Yalancılar, 30 Haziran Salı günü Star’da!

mehmet-ozan-dolunay

Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği, başrollerini Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir ve Büşra Develi’nin paylaştığı, uzun süredir merakla beklenen “Tatlı Küçük Yalancılar” Yakında Star’da!

Gizemli bir düşman yanıbaşınızda,Üstelik tüm sırlarınızı biliyor…
Tatlı Küçük Yalancılar; ayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek.

Hikaye
Aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda, aralarından birinin aniden kayıplara karışması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst etmiştir.

Bu olayın ardından uzun süre görüşmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya’nın ortadan kayboluşunun yıldönümünde, özel mesajlar almaya başlarlar. Sadece Açelya’nın bildiği, bilebileceği tatlı küçük yalanlarını ve sırlarını içeren mesajlar, dört arkadaşı akıl almaz maceralar sürükleyecektir.

Bir bilinmezin peşinde iz sürdükleri, başlarına açılan belalardan kurtulmaya çalıştıkları anlarda sık sık yüreğimiz ağzımıza gelecek. Biz de onlar gibi, dört genç kızın en yakınındaki kişilerden bile şüphelenecek, “A”nın kim olduğunu bulmaya çalıştıkları bu yolculukta heyecanla onları takip edeceğiz

You must be logged in to post a comment Login