Kemal Doğulu’nun sağlık durumu ile ilgili üzücü açıklama!

16 Haziran 2016 Perşembe, 14:30

Merdivenlerden düşerek yaralanan ve yoğun bakımda tedaviye alınan ünlü modacı Kemal Doğulu için abisi Kadir Doğulu’dan açıklama geldi.

Olay, Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Vişne Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, merdivenlerden düşen Kemal Doğulu, ambulansla Taksim’de özel bir hastaneye kaldırıldı. Kemal Doğulu’nun sağlık durumuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Çağla Şıkel, Doğulu’nun hayati tehlikesinin olmadığını söyledi. Şıkel şu mesajı paylaştı: “Kemailimiz gayet iyi hayati tehlikesi yok sadece müşade altında. Rabbim şifa versin yanındayız kuzum”

KADİR DOĞULU “ABİM İÇİN DUA EDİN”
Çağla Şıkel’in bu sözlerinden sonra Kadir Doğulu’dan da açıklama geldi. Şıkel’in “Kemailimiz gayet iyi” sözlerinin aksine kardeş Doğulu “Abimin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Ailemiz dışında yapılan açıklamaları ciddiye almayın lütfen…” mesajını sosyal medyadan paylaştı.

Üzerinde dua edin yazılı bir fotoğraf paylaşan Kadir Doğulu: “Abimin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Doktorlar elinden geleni yaptı yapıyorda. Tüm aile yanındayız. Kritik günleri atlatması için dua ediyoruz. Şu mübarek günlerde sizde Abim için dua edin… Önce abim iyi olsun sonra neler olduğu anlatılır. Ailemiz dışında yapılan açıklamaları ciddiye almayın lütfen…” notunu düştü.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN: OMURİLİĞİ HASAR GÖRMÜŞ OLABİLİR

Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Armağan Çağlayan ise “Omuriliği hasar görmüş olabilirmiş. Düştüğünde bulunana kadar çok kan kaybetmiş.” diye yazdı.kemal doğulu

KEMAL DOĞULU KİMDİR?

14 Ekim 1979 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Kemal Doğulu, Kamera önü ve arkasında birçok birimde görev almıştır. Kuaförlük, Makyözlük, İmage Makerlık ve Fotoğrafçılık görevlerinde deneyimi bulunan Doğulu, 2006 yılında Hande Yener ile tanışmış ve bu kontak hayatının dönüm noktası olmuştur.

Hande Yener’in kliplerinin yönetmenliğini ve fotoğraf çekimlerini üstlenen Kemal Doğulu, müziğe ise şans eseri başlamıştır. Hande Yener’in vokalistinin gelmediği bir an sahneye çıkan Kemal Doğulu, iyi bir performans sergileyince kariyerine yeni bir kapı açıldı.

You must be logged in to post a comment Login