Rising Star 2016’nın jüri üyeleri kimler olacak?

İşte Rising Star 2016’nın yeni jüri üyeleri

16 Haziran 2016 Perşembe, 16:00

TV8’in yaz aylarında yayınlanan müzik yarışması Rising Star‘ın 2016 jüri üyeleri kimler olacak işte yeni jüriler

Temmuz 2016’da TV8 ekranlarında başlayacak olan müzik yarışması Rising Star Türkiye 2016‘nın yeni jüri üyeleri kimler olacak belli oldu. Rising Star Türkiye’de Yılmaz Morgül’den sonra ünlü şarkıcı İrem Derici de jüri üyesi oldu.

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği, sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı programda geçen sezon Demet Akalın, Fuat Güner, Gülben Ergen ve Mustafa Sandal jürilik yapmıştı. Programın yeni sezon jürileri netleşti. Daha önce Yılmaz Morgül, Emine Sandal’ın jüri koltuğunda oturacağı belli olmuştu. Merakla beklenen diğer jüri koltuğunu da İrem Derici kaptı. Acun Ilıcalı İrem Derici’nin jüri üyeliğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Rising Star Türkiye’nin bu yılki yeni jüri üyesini Acun Ilıcalı resmi twitter hesabından attığı “Sevgili İrem Derici yeni sezonda Rising Star Türkiye jürisine dahil oldu, başarılar dileriz…” diye duyurdu. Ünlü şarkıcı İrem Derici, Acun Ilıcalı’nın bir diğer yarışması olan O Ses Türkiye’de yarışmış ve Hülya Avşar’ın takımında yer almıştı.

MUSTAFA VE EŞİ EMİNA SANDAL AYNI JÜRİ KOLTUĞUNDA

Temmuz ayında ekranda olacak programda Mustafa Sandal’ın şarkıcı eşi Emina Sandal da yetenek avcısı olacak. Yarışmada geçen sene de jüri olan Mustafa Sandal bu sene ise eşi Emina Sandal’la birlikte jüri koltuğunda oturacak. Daha önce O Ses Türkiye’de Gökhan-Hakan’da olduğu gibi Mustafa ve Emina Sandal da aynı jüri koltuğunu paylaşacak.

Mustafa Sandal’la daha önce bir Reklam çalışmasında bir araya gelen Emina Sandal, böylece eşiyle ilk kez bir televizyon programında yan yana görülecek. Emine Sandal, daha önce ‘X Factor’ adlı yarışmada da jüri  olmuştu. emina sandal mustafa

SURVİVOR NAGİHAN’IN HİÇ BİLİNMEYEN ÖZEL HAYATI

TV8 ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sene yaz dönemi de ekranlarda olan Rising Star Türkiye programı yayın hayatına 2.sezonuyla merhaba demeye hazırlanıyor.   TV8’de geçen sezon yayınlanan Rising Star Türkiye programı Temmuz’da ekranda olacak.

İrem Derici Rising Star 2016'nın yeni jüri üyesi oldu.

İrem Derici Rising Star 2016’nın yeni jüri üyesi oldu.

Survivor 2016'nın fenomen yarışmacısı olan Yılmaz Morgül, Acun'un diğer projesi Rising Star'da jüri olacak.

Survivor 2016’nın fenomen yarışmacısı olan Yılmaz Morgül, Acun’un diğer projesi Rising Star’da jüri olacak.

Geçtiğimiz sene Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Demet Akalın ve Fuat Güner’in yaptığı Rising Star Türkiye yarışmasının bu sene jüri üyeleri değişiyor. Rising Star Türkiye yarışması 2016 sezonunun ilk jüri üyesi belli oldu. Survivor 2016’da yarışan ve yarışmaya damga vurduktan sonra elenen isimlerden olan ünlü isim Yılmaz Morgül Rising Star Türkiye yarışmasının ilk jüri üyesi oldu.

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Bircan İpek programda Rising Star Türkiye hakkında aldığı duyumları açıkladı. İpek, Rissing Star Türkiye’nin iki jürisi daha belli olduğunu bu isimlerin Emine Sandal ve Yalın olduğunu söyledi.

Sunumunu Öykü Serter’in üstleneceği Rising Star Türkiye programı Haziran ayında ekranlarda olacak.rising-star-türkiye-jüri

You must be logged in to post a comment Login