Kiralık Aşk dizisi jenerik şarkısı Aydilge Sen Misin İlacım

20 Haziran 2015 Cumartesi, 01:10

Kiralık Aşk dizisi jenerik müziği kim söylüyor seslendiriyor? Kiralık Aşk dizisi Aydilge Sen Misin İlacım müzikleri ile de büyük beğeni topladı.

Star TV’nin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk’ün oynadığı Kiralık Aşk dizisi ilk bölümüyle sosyal medyada büyük ilgi gördü. Kiralık Aşk dizisi müziği de en az dizi kadar konuşuldu. Aydilge’nin söylediği Sen Misin İlacım isimli Kiralık Aşk dizi jenerik müziği izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

Yapımcılığını 1 Erkek 1 Kadın’ın yapımcısı Müge Turalı’nın kurduğu yeni şirketi olan Ortaks Yapım’ın üstlendiği yeni dizide; kendi halinde yaşayan garson bir kızın bir günde değişen hayatı ve aşkın komik halleri anlatılıyor. Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin  başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen  koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin
başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk yer alırken, yönetmen
koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

Dizinin konusu şöyle;
Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?  Senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk  yer alırken, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor.

KİRALIK AŞK DİZİSİ JENERİK MÜZİK ŞARKISI – AYDİLGE SEN MİSİN İLACIM

You must be logged in to post a comment Login