Klavye Delikanlıları dizisi konusu ve oyuncuları

Çakallarla Dans’ın yaratıcısından yeni bir dizi geliyor: Klavye Delikanlıları

24 Temmuz 2017 Pazartesi, 01:41

Klavye Delikanlıları dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Murat Şeker’in Klavye Delikanlıları dizisinden son haberler

Fenomen komedi film serisi Çakallarla Dans’a imza atan yönetmen Murat Şeker bu defa Klavye Delikanlıları isimli tv dizisinin hazırlıklarını yapıyor. Klavye Delikanlıları dizisinin senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazıyor.

Sinema seyircisinin yüzünü güldüren komedi filmlerinin ve son dönem Türk Sineması’nın fenomenlerinden Çakallarla Dans serisinin, Aşk Geliyorum Demez ve Deliormanlı’nın yaratıcısı Murat Şeker, ilk dizisiyle, bu kez haftalık güldürmeye geliyor.

Murat Şeker, “Artık televizyona bir dizi yapmanın zamanı gelmişti.  Anlatacak çok şey birikti” diyerek dizi projesini müjdeledi.  Sinema filmleri, salonlarda olduğu kadar televizyon ekranlarında da ilgi gören Şeker’in ilk televizyon projesi “Klavye Delikanlılar”ın yapımcılığını Süreç Film üstlenecek.

Senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin yazdığı dizinin genel yönetmenlik koltuğuna da Murat Şeker oturuyor.  Komedi – macera türündeki dizi, sanal ve gerçek dünya arasında başlarından geçen tehlikeli maceraları konu alacak.

You must be logged in to post a comment Login