Klavye Delikanlıları dizisi konusu ve oyuncuları

Klavye Delikanlıları dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Murat Şeker’in Klavye Delikanlıları dizisinden son haberler

Klavye Delikanlıları dizisinde yeni gelişme

Show TV’nin komedi dizisi Klavye Delikanlıları’nın 4. bölüm fragmanı yayınlandı.. Klavye Delikanlıları 4. bölümüyle 24 Ekim Salı akşamı 20.00’de Show TV’de..

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Klavye Delikanlıları dizisinde Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tanrıyar ve  Mert Asker rol alıyor.

Klavye Delikanlıları dizisinin senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazıyor. Klavye Delikanlıları dizisinin yönetmenliğini ise Yahya Samancı üstleniyor. Süreç Film’in yapımcısı olduğu komedi – macera türündeki dizi, sanal ve gerçek dünya arasında başlarından geçen tehlikeli maceraları konu alıyor.

KLAVYE DELİKANLILARI 4. BÖLÜM FRAGMANI 

KLAVYE DELİKANLILARI İNTERNET ÖZEL FRAGMAN

 

Klavye Delikanlıları yeni nesil gençliği ve onların aileleriyle olan hikayesini eğlenceli bir dille ekrana getirmeye hazırlanıyor.
KLAYVE DELİKANLILARI GENEL KONUSU NEDİR?

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca ‘troll’ olmuşlar.

Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar.

Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

Senaryo çalışmaları devam eden dizinin kadrosuna ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da dahil oldu. Dizide kuzen Volki karakterine hayat verecek olan Kaygıoğlu, son olarak Burak Aksak’ın “Sen Kiminle Dans Ediyorsun?” filminde Demet Özdemir’le başrol oynamıştı.

Sempatik oyuncu Yahya Samancı’nın yöneteceği Show TV’deki dizide Rasim Öztekin ile Gül Onat’ın yanı sıra Vildan Atasever, Kaan Yıldırım, Selen Seyven ve Ali Barkın’la beraber kamera karşısına geçecek.

Sinema seyircisinin yüzünü güldüren komedi filmlerinin ve son dönem Türk Sineması’nın fenomenlerinden Çakallarla Dans serisinin, Aşk Geliyorum Demez ve Deliormanlı’nın yaratıcısı Murat Şeker, ilk dizisiyle, bu kez haftalık güldürmeye geliyor.

Murat Şeker, “Artık televizyona bir dizi yapmanın zamanı gelmişti.  Anlatacak çok şey birikti” diyerek dizi projesini müjdeledi.  Sinema filmleri, salonlarda olduğu kadar televizyon ekranlarında da ilgi gören Şeker’in ilk televizyon projesi “Klavye Delikanlılar”ın yapımcılığını Süreç Film üstlenecek.

Senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’nin yazdığı dizinin genel yönetmenlik koltuğuna da Murat Şeker oturuyor.  Komedi – macera türündeki dizi, sanal ve gerçek dünya arasında başlarından geçen tehlikeli maceraları konu alacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Klavye Delikanlıları dizisi konusu ve oyuncuları

x