Nerdesin Birader dizisi konusu ve oyuncuları fox tv

Nerdesin Birader dizisi konusu nedir? Nerdesin Birader oyuncu kadrosu ve fragman.. Fox TV Nerdesin Birader dizisinden son haberler..

Timur Acar’ın yeni dizisi Nerdesin Birader dizisinden ilk fragman yayınlandı. Filmevi Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Nerdesin Birader dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerini Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı dizinin yapımcılığını Erol Demir ve Dilek Yorulmaz üstlenirken, yönetmenliğini ise Ulaş Cihan Şimşek yapıyor. Timur Acar’ın iki farklı rol canlandıracağı dizinin senaryosu ise Sahne 77’ye ait.

“Nerdesin Birader”de Timur Acar’a; Gonca Sarıyıldız, Hakan Bilgin, Ruhi Sarı, Defne Yalnız, Denizcan Aktaş, Seren Deniz Yalçın, Kemal Uçar, çocuk oyuncu Ülkü Hilal Çiftçi ve Altan Erkekli gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Bir dizi talihsizlik sonucu Hindistan’dan sınır dışı edilen Yunus, sadece bir geceliğine polis olan  ikiz kardeşiyle yer değiştirmeye ikna olur; fakat hesap edemedikleri bir şey vardır: “Bu oyun zannettiklerinden çok uzun sürecektir.” Sevilen oyuncu Timur Acar’ın, iki farklı rolle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlandığı “Nerdesin Birader?” yakında FOX ekranlarında başlıyor.

NERDESİN BİRADER 1. BÖLÜM FRAGMANI

NERDESİN BİRADER GENEL KONUSU NEDİR?

Timur Acar yapımcılığını Filmevi Yapım’ın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği “Nerdesin Birader” isimli yeni dizisinde kılıktan kılığa girecek.

İkiz rolü canlandıracak
Senaryosunu ise Sahne 77’nin yazdığı dizide ikiz rolünü canlandıracak olan Timur Acar, büründüğü yeni imajıyla izleyiciyi hem şaşırtacak hem de eğlendirecek.  Dizide ikizinin yerine geçecek olan Yunus (Timur Acar), kendini bir anda polis olarak bulacak ve belinde silahı, cebinde rozetiyle maceradan maceraya koşacak.

İkizinin yerine geçen sahte polisi oynayacak
Sevilen oyuncunun iki farklı rolle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlandığı dizinin konusu şöyle: Yunus, Bollywood’da tutunmaya çalışan başarısız bir aktör, ikizi Yiğit ise büyük bir suç örgütünün peşinde olan başarılı bir komiserdir. Bir dizi talihsizlik sonucu Hindistan’dan sınır dışı edilen Yunus, sadece bir geceliğine ikiziyle yer değiştirmeye ikna olur; fakat hesap edemedikleri bir şey vardır “Bu oyun zannettiklerinden çok uzun sürecektir.”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Nerdesin Birader dizisi konusu ve oyuncuları fox tv

x