Kolonya Cumhuriyeti filmi ne zaman yayınlanacak?

BKM’nin yeni abdürd komedi filmi Kolonya Cumhuriyeti’nin yayın tarihi belli oldu. Kolonya Cumhuriyeti filminin fragmanı da yayınlandı.

Absürd komedi  olan Kolonya Cumhuriyeti’nin başrollerinde Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Mahir İpek, Uğur Bilgin ve  Ersin Korkut oynuyor. Güldür Güldür Show senaryo ekibinin imzasını taşıyan Kolonya Cumhuriyeti 21 Nisan’da vizyona girecek.

KOLONYA CUMHURİYETİ FİLMİ KONUSU NEDİR?
Başbakan ziyareti ve il olma vaadi ile uzak diyarlardaki bir beldenin belediye başkanlığını kazanan Peker Mengen, halk bu vaadi unutmayınca başbakanı kendine özgü yöntemlerle beldeye gelmeye ikna eder.

Danışmanları ile yaptığı istişareler sonrası şaşalı bir karşılama töreni hazırlayan Peker, bu törenin kontrolünü kaybeder ve 5000 nüfuslu belde bir anda ülke olmak zorunda kalır. Hem de Amerika ile savaşa girmiş bir ülke. Peker Mengen, istemeden evlendiği karısı Mualla ve danışmanları bir yandan Amerika ile uğraşırlarken, bir yandan da yeni bir ülke kurmanın zorluklarını tadacak, bu yolda bir uzaylının yardımını bile alacaklardır.

Güldür Güldür yazar ekibinin senaryosunu yazdığı, yine aynı ekipten Murat Kepez’in ilk defa yönetmen koltuğuna geçtiği bu absürt komedide başrolleri Çağlar Çorumlu ve Büşra Pekin paylaşıyor. Kolonya Cumhuriyeti sizi kahkahanın hiç durmayacağı bir absürt dünyaya götürüyor!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kolonya Cumhuriyeti filmi ne zaman yayınlanacak?

x