baby sensory

O Hayat Benim dizisinde sürpriz değişiklik

13 Nisan 2017 Perşembe, 01:32

Fox TV’de yayınlanan O Hayat Benim dizisinde yayın gününden sonra bir değişiklik daha yaşandı.

FOX’un sevilen dizisi O Hayat Benim, gün değişikliğine giderek Pazar’dan Salı’ya alınmıştı. Diziyle ilgili sürpriz bir gelişme daha yaşandı.

O Hayat Benim dizisinin senaristleri değişti. Açıklamayı, dizinin senaristlerinden Can Sinan, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.  Can Sinan, Ali Ercivan ve Mert Meriçli’nin kaleme aldığı son bölüm bu akşam yayınlandı. Dizinin önümüzdeki Salı günkü bölümü, yeni senaryo ekibi tarafından kaleme alındı.

Can Sinan’ın Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“4. Sezona ve 128. Bölüme kadar getirdiğimiz #OHayatBenim yolculuğu bizim için bu gece yayınlanan bölümle sona eriyor.  Kalemi yeni ekibe devrederken, herkesten önce yapımcımız @yasarirvul’e, @huseyinsamson’a teşekkür etmek istiyorum. #OHayatBenim Yol arkadaşım @aliercivan, senaryo grubunda beraber çalıştığım, sette bu işe emek veren ekibimize de minnetlerimi sunuyorum.

#OHayatBenim Başta Turgut Abi, Ayten Abla, İlknur Abla ve Ömer olmak üzere tüm @pastelfilm ailesine sevgilerimi gönderiyorum. #OHayatBenim Gönül isterdi ki dizimiz kendi gününde, yani Pazar akşamları devam edebilseydi yoluna… #OHayatBenim #OHayatBenim’e Salı günlerinde başarılar ve bol reytingler dilerim. Hadi selametlen beybisiler… #OHayatBenim”

You must be logged in to post a comment Login