Kördüğüm ekibi böyle veda etti

28 Haziran 2016 Salı, 17:07

FOX’un iddialı ve çok sevilen dizisi Kördüğüm, 30 Haziran Perşembe günü 20.00’de sezon finali ile ekranlara gelecek.

Birinci sezon çekimlerinin tamamlanmasının ardından “paydos” diyen ekip hep birlikte Kördüğüm için özel olarak üretilen pastayı keserek kutlama yaptı. Bölüme ve kutlamaya dair detaylı bülten ve görseller ektedir.

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ‘Kördüğüm’ün birinci sezon çekimleri tamamlandı. Beykoz Mahmut Şevket Paşa Köşkü’nde gerçekleşen çekimin ardından ‘Paydos’ verilmesiyle birlikte oyuncular ve set ekibi, alkışlar eşliğinde birbirlerini tebrik etti.kördüğüm-dizisi-veda

İbrahim Çelikkol, Tülay Günal, Teoman Kumbaracıbaşı, Nurcan Eren ve Tuncer Salman’ın da aralarında bulunduğu ‘Kördüğüm’ oyuncuları, yönetmen Gökçen Usta Çaylar ve ikinci yönetmen Deniz Yorulmazer eşliğinde birinci sezonun veda pastasını kesti.kördüğüm-dizisi-veda-3
‘Kördüğüm’ün ilk sezon veda pastası da özel olarak tasarlandı. Dizinin ana mekanlarından biri olan Mahmut Şevket Paşa Köşkü’nün minyatürü şeklinde hazırlanan pastaya, dizinin tüm karakterlerinin şekerden yapılan figürleri yerleştirildi. Pasta kesiminin ardından oyuncular, kendi figürleri ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştıkları, yönetmenliği Gökçen Usta Çaylar’a ait ‘Kördüğüm’, 30 Haziran Perşembe günü saat 20.00’de, hafızalardan uzun süre silinmeyecek sezon finali bölümü ile ekrana gelecek.

You must be logged in to post a comment Login