Survivor Atakan’ın büyük sırrı ortaya çıktı

Avatar Atakan’ın sır perdesi aralandı

28 Haziran 2016 Salı, 17:18

İŞTE SURVİVOR FİNALİNİ KIBRIS’TA İZLEMENİN MALİYETİ

Survivor’da başarılı bir performans sergileyen Atakan’ın anne ve babasının boşandığı ve Atakan’ı dedesi ve babaannesinin büyüttüğü ortaya çıktı.

ACUN ILICALI’DAN İLGİNÇ SURVİVOR İTİRAFI

Survivor 2016’da iz bırakan Yarışmacılardan olan Avatar Atakan’ın ailesiyle ilgili sır perdesi aralandı. Atakan’ın annesi ve kız kardeşi Asu Arslan’ın fotoğrafları ortaya çıktı.

ANNESİNİN ADINI HİÇ ANMADI
Survivor yarışmacısı olan Atakan Arslan’ı kamuoyu Avatar Atakan lakabıyla tanıdı. Atakan’ın ailesi ise merak konusuydu. İletişim ödülünü kazandığında sadece babasıyla görüşmüştü. Annesinin adını yarışma boyunca anmamış olması da merakı daha da artırdı.avatar-atakan-in-kardesi-ve-annesi-ortaya-cikti-8566452_3260_m

BABAANESİ VE DEDESİ BÜYÜTTÜ
Son tahmin ödülünde de Atakan kendisini babaannesi ile dedesinin büyüttüğünü söyleyip onlar için hediye kazanmak istemişti. Peki Atakan niye babaanne ve dedesiyle büyüdü. Annesine ne oldu?

AVATAR ATAKAN’IN ANNESİ
Avatar Atakan’ın annesiyle ilgili sır sonunda aydınlandı. Meğer Atakan’ın annesiyle babası küçük yaşta boşanmışlar. Atakan’ın velayetini babası, kardeşininkini de annesi almış.

KARDEŞİ VE ANNESİNİN FOTOĞRAFI
Bu karedekiler Atakan’ın ayrı büyüdüğü annesi ve kız kardeşi Asu Arslan. Atakan yıllar sonra kardeşi ile yeniden görüşmeye başlamış. Ancak annesi ile iletişimi yok. Atakan’ın kardeşi Asu Arslan ile olan fotoğrafları da ortaya çıktı. Abi kardeş yakın bir ilişki sürdürüyor.atakan survivor 1

You must be logged in to post a comment Login