Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölüm neden yayınlanmıyor?

26 Aralık 2015 Cumartesi, 01:37

Kurtlar Vadisi Pusu yılbaşı akşamı yayınlanacak mı? Kurtlar Vadisi Pusu 31 Aralık Perşembe günü 278. bölümü yayınlanacak mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölümü yılbaşı akşamı 31 Aralık gecesi yayınlanmayacak. Kurtlar Vadisi Pusu yerine Kanal D’nin yılbaşı programları yayınlanacak.

KURTLAR VADİSİ’NDE DÜĞÜN  / HABER İÇİN TIKLAYIN

Kurtlar Vadisi Pusu 278. bölüm 7 Ocak Perşembe günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

kurtlar vadisi pusu

KURTLAR VADİSİ PUSU 277. BÖLÜM KONUSU

Ve Büyük Konsey Stonehenge’de toplanıyor. Dünyayı yöneten büyük hanedanların katılımıyla gerçekleştirilen toplantının katılımcıları arasında Polat Alemdar ve Kuzuzade ailesini temsilen Yusuf da vardır.

Davetiyeleri dağıtma görevi verilen Zeynep, Polat’a konsey toplantısına katılmamasını tavsiye ederken, Polat Alemdar’ın ise bu fırsatı kaçırmaya hiç niyeti yoktur.

HOCA KAÇIRILIYOR

Karun’un talimatıyla harekete geçen John Smith ve Ariel, Irak’ta bulunan Hoca’yı düzenledikleri bir operasyonla kaçırırlar. Amaçları Hoca’yı etkisiz hale getirerek Türkiye’nin bölge üzerindeki etkisini kırmaktır.

Bu sırada Hoca’yı korumakla görevli Cahit ve Yasin tuzağa çekilir. Ancak Hoca’ya hiç ummadığı bir yerden, Gölge’den destek gelir ve Hoca kurtulur. Peki Polat Alemdar’ın kurşunlarının hedefi olan Gölge neyin peşindedir?

Polat Alemdar ise bu sayede hem Gölge’nin yaşadığını öğrenir, hem de can düşmanının Hoca’yı neden kurtardığını merak eder.

You must be logged in to post a comment Login