Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölüm neden yayınlanmıyor?

26 Aralık 2015 Cumartesi, 02:02

Muhteşem Yüzyıl Kösem yılbaşı akşamı yayınlanacak mı? Muhteşem Yüzyıl Kösem 31 Aralık Perşembe günü 8. bölümü yayınlanacak mı? Muhteşem Yüzyıl 8. bölüm neden yok?

MUHTEŞEM YÜZYIL’DA BEREN SAAT RÜZGARI

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. bölümü yılbaşı akşamı 31 Aralık gecesi yayınlanmayacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem yerine Star TV’nin yılbaşı programları yayınlanacak.

beren saat3

MUHTEŞEM YÜZYIL 7. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI

Anastasia, hayatını hiçe sayıp isyancıların karşısına çıkıyor! O kargaşada öyle bir mucize gerçekleşiyor ki, herkes Anastasia’nın büyüsüne kapılıyor! Kızını gören Enzo ona ulaşmak için çabalarken, Anastasia, Ahmed’i iyileştirecek şifanın peşine düşüyor. Ve Ahmed’i kurtarabilmek için akıl almaz bir bedel ödüyor! Sultan Ahmed, hastalıktan kurtuluyor ve yokluğunda olanların hesabını soruyor! Hanedanın kaderini değiştiren Anastasia, Kösem adını alıyor! Sarayda yeni bir dönem başlıyor! Anastasia’dan umudunu kesen İskender, gerçek ailesini aramaya karar veriyor! Handan Sultan, Derviş hakkında şok bir karar veriyor! Ahmed, Safiye Sultan’ı saraydan sürgün ediyor! Safiye’ye meydan okuyan Kösem, iki kadın arasındaki amansız savaşı başlatıyor!

beren saat4

Anastasia, canı pahasına isyancıların karşısına çıkar. Ancak kalabalığın öfkesini dindiremez ve şok eden bir olay yaşanır. İsyancıların karşısında dimdik duran Anastasia’nın ölüme meydan okuyuşu, herkesi büyüler.

Halime’nin tek umudu olan şifacı kadın saraya gelir. Şifacı, Mustafa’ya gizlice aşı yaparken Handan’a yakalanınca saraydan kovulur. Anastasia her şeyi göze alarak kadının peşine düşer. Ancak Ahmed’i kurtarabilmek için büyük bir bedel ödemesi gerekir.

Anastasia’nın ellerinden gelen şifa Ahmed’i iyileştirir. Hanedanın kaderini değiştiren Anastasia, kendi ismini alır. Kösem…Kösem için sarayda yeni bir dönem başlar…

beren saat 1

Sultan Ahmed, hastalığında yapılan taht kavgalarının hesabını sorar. En büyük cezayı ise Safiye’ye verir ve onu saraydan sürgün eder. Safiye’yi bu zor durumdan kurtarabilecek tek kişi Kösem’dir.

Kösem, Safiye’ye boyun mu eğecek, yoksa ona meydan okuyarak, savaş mı ilan edecek?

You must be logged in to post a comment Login