baby sensory

MasterChef 2019 şampiyonu kim olacak? Cemre mi Alican mı? İşte MasterChef final yemekleri

29 Aralık 2019 Pazar, 03:23

‘MasterChef 2019 şampiyonu kim oldu?’ sorusu 29 Aralık Pazar akşamı TV8’de canlı olarak yayınlanacak final bölümüyle yanıt bulacak. MasterChef finalde Cemre ve Alican, dünya, Türk ve imza yemeklerinden oluşan 3 ayrı menüyle yarışacak. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya şeflerin jüri olduğu MasterChef’te Ağustos ayında başlayan 5 aylık macera bu akşam sona eriyor.  20 yarışmasının başladığı MasterChef’te büyük finale ise Cemre ve Alican kaldı. Peki MasterChef final bölümünde neler olacak? MasterChef final bölümü kuralları ve oyunları neler, puanlama nasıl olacak? İşte MasterChef 2019 final bölümü hakkında bilgiler…

MASTERCHEF 2019 FİNAL BÖLÜMÜ CANLI YAYIN KURALLARI

TV8’de 2. sezonuyla yayınlanan MasterChef 2019’da büyük final heyecanı yaşanıyor. MasterChef’te son 5 yarışması arasına Batuhan, Ekin, Güzide, Alican ve Cemre kalmıştı. MasterChef’in 5.’si Batuhan olurken, final haftasında ilk elenen ise Ekin oldu. Yarı finalde ise Cemre, Alican ve Güzide yarıştı. Final haftasına kalan yarışmacılar arasında profesyonel şef olmayan tek yarışmacı Güzide Mertcan, 28 Aralık Cumartesi yayınlanan son bölümde elendi. MasterChef 2019 büyük finale ise Cemre ve Alican kaldı.

MASTERCHEF FİNALİ NASIL OLACAK? CEMRE VE ALİCAN HANGİ YEMEKLERİ YAPTI?

MasterChef jürisi ünlü şef Somer Sivrioğlu ise final hakkında bilgiler verdi. TV8’de 29 Aralık Pazar akşamı ekrana gelecek olan finalde, Cemre ve Alican ilk turda dünya mutfağından bir menü hazırlayacak. Başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan dünya mutfağı menüsünde 1. turda şefler oylama yapacak. 2. turda ise finalistler Alican ve Cemre bu defa Türk mutfağından bir menü hazırlayarak jüri karşısına çıkacak. Finaldeki ilk 2 tur banttan yayınlanacak. MasterChef 2019 finali 3. oyunda ise Cemre ve Alican, bu defa imza yemekleriyle yarışacak. MasterChef 2019 şampiyonu ise 3. oyundaki şeflerin imza yemekleri sonrasında belli olacak.

MASTERCHEF 2019 ŞAMPİYONU CEMRE Mİ ALİCAN MI OLDU?

MasterChef 2019 büyük final 3. tur oyunu ise TV8 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. MasterChef 2019 şampiyonu Cemre mi yoksa Alican mı olacak? İşte bu soru 29 Aralık Pazar gecesi belli olacak. MasterChef 2019 şampiyonu olan yarışmacı büyük para ödülü kazanacak.

You must be logged in to post a comment Login