e
sv

MasterChef’ten elenen Güzide Mertcan isyan etti! “Güzide’nin eşi diye…”

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

MasterChef Türkiye 2019 yarışması yarı finalde Alican, Cemre ve Güzide yarıştı. Son yemeğinde Ege usulü ekmek dolmasıyla yarışan Güzide Mertcan, MasterChef’in 3.’sü oldu ve büyük final öncesinde elendi. MasterChef’ten elenen Güzide Mertcan ise programın ardından Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Güzide Instagram paylaşımında, “Linç kampanyasına destek olan hiç kimseye hakkım helal değildir” dedi.

MasterChef 2019 yarı finalinde elenen Güzide Mertcan, kişisel Instagram hesabından kendine atılan iftiralara isyan etti. İşte MasterChef Güzide’nin paylaşımı:

“Aylardır bana ve aileme yapılmayan saldırı atılmayan iftira kalmadı. Hergün başka bir haberle uyandım, koca koca haber sitelerinde çıkan. Bakın sadece son birkaç haftadan bahsetmiyorum. Güzidenin evi, Güzidenin işi, Güzidenin eşi diye, aylardır ilmek ilmek işlendi üzerimdeki iftira örgüsü. Çamur at izi kalsın mantığıyla birileri ağızları sulana sulana hergün birşeyler paylaştı hakkımda. Karşısında nefes alan bir insan olduğunu unutup ağza alınmayacak hakaretler yağdıran ve tüm bu iftiralara ortak olanlara sözüm; Eğer ki en ufak bir torpil, hak yeme, kayırma yaptırdıysam Allahın gazabı üzerime olsun. Ama şunu da bilin biri bir taş attı bende atayım ne olacak mantığıyla bu linç kampanyasına destek olan hiç kimseye hakkım helal değildir. İftira atmanın hesabını vermek o kadar kolay değil”

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

MasterChef’ten elenen Güzide Mertcan isyan etti! “Güzide’nin eşi diye…”

x