Mustafa Üstündağ Çukur dizisinden ayrıldı mı? Çukur’da Kahraman öldü mü

Çukur dizisinde Koçovali ailesinin büyük ağabeyi Kahraman rolünü canlandıran Mustafa Üstündağ diziden ayrıldı mı? Koçovalı Kahraman 1. bölümde gerçekten öldü mü?

ÇUKUR 2. BÖLÜMDEN İLK SAHNELER İÇİN TIKLAYIN

Show TV’de 23 Ekim Pazartesi akşamı 1. bölümüyle ekrana gelen Ay Yapım’ın iddialı dizisi Çukur’da daha ilk bölümde şok bir ayrılık sahnesi yaşandı. Dizide Koçovalı ailesinin en büyük ağabeyi Kahraman rolünü oynayan Mustafa Üstündağ diziye veda etti mi sorusu akıllara geldi.

Mustafa  Üstündağ’ın canlandırdığı Kahraman karakteri, Erkan Kolçak Köstendil’in oynadığı Vartolu’nun adamları tarafından otelden çıkarken kurşunlandı.

Kahraman’ın ölüm haberini ise saldırı sırasında yanında olan kardeşi Selim Koçovalı babası İdris Koçovalı’ya verdi. Dizide Kahraman’ın ölüm görüntüleri yayınlandı. Mustafa Üstündağ dizinin afiş fotoğrafında da yer almıyordu.

Korkusuz ve gözü pek Vartolu’nun (Erkan Kolçak Köstendil), yaptığı teklifi İdris Koçovalı’nın kabul etmemesi, ikinci büyük oğlu Kahraman’ı (Mustafa Üstündağ) açık hedef haline getirdi. Vartolu’nun emriyle kurşunlara siper olan Kahraman’ın ölümü ekran başındakileri şoke etti.

Tüm hikâyenin başlangıcı da olan bu olay, Yamaç’ın İdris Koçovalı’nın oğlu olduğu gerçeğini de açığa çıkardı. Henüz yeni evlendiği kadını bilmediği bir ülkede bırakarak baba ocağına doğru yola çıkan Yamaç’ın, ailesiyle ve geçmişle hesaplaşması ‘Çukur’da yepyeni bir sayfa açacak. Yamaç’ın peşine düşen Sena’nın yüzleşeceği gerçekler ve oğlu Kahraman’ın vurulduğu anın perde arkasını öğrenmesinin ardından yere yığılan İdris’in durumunun nasıl olacağı büyük bir merakla beklenecek.

Ancak Çukur’da önemli bir karakter olarak duyurulan Kahraman’ın daha ilk bölümden ölüp ölmediği ise soru işaretlerine neden oldu. Tecbüreli oyuncu Mustafa Üstündağ diziye bir bölümlük konuk oyuncu olarak mı katıldı yoksa sürprizlerle dolu dizide gerçekten ölmedi mi sorusu izleyicilerin kafalarını karıştı.

Bu sezonun merakla beklenen dizilerinden “Çukur”un kadrosuna başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ dahil oldu. Ay Yapım imzalı, Show TV’nin merakla beklenen dizisi Çukur’un heyecan uyandıran iddialı kadrosuna usta oyuncu Mustafa Üstündağ katıldı. Üstündağ, dizide “Koçovalı” ailesinin en büyük ağabeyi olan “Kahraman”ı canlandıracak.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide, Mustafa Üstündağ ile birlikte son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut
İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş yer alıyor.
Sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaya hazırlanan “Çukur”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Mustafa Üstündağ Çukur dizisinden ayrıldı mı? Çukur’da Kahraman öldü mü

x