O Hayat Benim dizisi sezon finalinde şok ayrılık

100 bölümdür rol alan isim veda ediyor

25 Haziran 2016 Cumartesi, 16:14

O Hayat Benim dizisinin 100. ve sezon finali bölümünde büyük bir ayrılık yaşanacak.

Başarılı oyuncu Ahu Sungur, üç sezondur rol aldığı ‘’O Hayat Benim’’e  sezon finaliyle veda ediyor. 100 bölümdür Hülya karakterine hayat veren Sungur diziden, yuvası olarak gördüğü konağı ve Hülya’yı yakarak ayrılıyor.ahu-sungur-o-hayat-benim

Yaklaşık üç sezondur hayat verdiği,  Hülya karakteriyle hem ağlatan, hem güldüren hem de herkesin hayatının bir yanına dokunan Sungur, canlandırdığı karakter için zaman zaman  “Ah benim çılgın kadınım sana hayat vermek ne güzel bir bilsen’’ diyerek duygularını dile getiriyordu.

O HAYAT BENİM 100. BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Bahar ve Efsun bir yol ayrımındadır! Efsun’un acısı kaldıramayacağı kadar büyüktür ve bebeğini kaybettiği için Bahar’ı suçluyordur. Bahar ise mahkemenin hakkında vereceği hükmü beklerken, asıl büyük vicdan azabını Efsun’un başına gelenlerden dolayı çekmektedir. Sultan, Efsun’un acısına son vermek uğruna her şeyi göze almıştır. Bahar ile Efsun’u sonsuza dek düşman yapacak bir oyun tezgahlanmaya başlar. Ama hiçbirinin hesap etmediği bir şey vardır. Kenan nihayet gözlerini açmıştır ve intikam istiyordur! Atahan ailesi de içten bir çöküş yaşarken, kimse güvende değildir artık. Bahar, Efsun, Ateş, Arda… Ortalık yangın yerine dönerken, bu alevler hepsini yutmak üzeredir! O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de FOX’ta.

You must be logged in to post a comment Login