Poyraz Karayel’in sezon finalinde ilginç hata!

Çok konuşulan sezon finalinde ilginç hata

25 Haziran 2016 Cumartesi, 15:55

POYRAZ KARAYEL’İN YAPIMCISINDAN ÇOK SERT AYRILIK AÇIKLAMASI

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel çok konuşulan bir sezon finaliyle yaz tatiline girmişti. Yüksel Aytuğ ise sezon finalinde gözden kaçan ilginç bir hatayı kaleme aldı.

BURÇİN TERZİOĞLU’NDA POYRAZ KARAYEL’E VEDA MESAJI

Sabah Gazetesi’nden Yüksel Aytuğ’un, ‘Saçma bir sezon finali’ başlıklı yazısı şöyle: “Dizilerdeki derme çatma, birbirinden özensiz sezon finalleri izleyiciyi canından bezdirdi.

Köşemizin sürekli tedarikçilerinden Haluk Zırh da Poyraz Karayel’in sezon finalini mercek altına almış: “Günaydın Sayın Aytuğ. Sezon finallerine baktığımızda dizilerden ayrılan çok oyuncu olacağı belli oluyor.

Geçen hafta da Poyraz Karayel final yaptı ama finalde saçmalıkların da finali yapıldı bence. Sema Hanım’a Hastaneden Sefer ile ilgili bir telefon geliyor. Sema Hanım, heyecanla hastaneye gidiyor. Sefer’in cesedi balıkçı ağlarına takılı halde bulunmuş.

Ömrümde ilk defa, bulunan bir cesedin hastaneye gittiğine ve yakınlarına hastane tarafından haber verildiğine şahit oldum.

Sefer’in yüzüğünü teslim ederlerken yüzüğü koydukları torbanın üzerinde yanılmadıysam Adli Tıp Kurumu’nun amblemi vardı. Yüksel Bey siz de çok iyi bilirsiniz; bulunan cesetlere önce savcılık el koyar.

Yapılan incelemelerden sonra Adli Tıp’a gönderilir ve yakınlarına Emniyet mensupları ulaşarak teşhis için Adli Tıp Kurumu’na davet ederler.Hastaneyi Adli Tıp gibi göstermek istediler diye iyi niyetli düşüneyim diyorum, ancak Adli Tıp’ta Acil Servis bölümü çıkıyor karşımıza! Ayrıca dramatik final yapacağız diye sahneleri de çok gereksiz uzatmışlar.sema-sefer-poyraz-karayel

You must be logged in to post a comment Login